bugün

ishal olduysa en çok entry giren yazar istatistiklerinde başa oynayacak yazardır.
asıl yazarlardan ornek almıs ve onların yaptıklarını uygulayan sözlük yazarlarıdır.

nedir asıl yazarlar tabii ki gazete yazarları. mesela hıncal uluc? şimdi adam her bokunu türkiyenin en cok okunan gazetelerinden birindeki kosesinde anlatıyor ve okutturuyorsa ben neden iki kelime yazmayayım yazarım arkadasım yazarım. burada ben eglencesine bulunuyor ve bes kurus para almadıgım halde götümü kısıp yazıyorsam kendim hakkında da iki kelime yazacagım. asıl amac eglence değil mi? ben böyle egleniyorsam kim ne karısır. hıncal uluc cuvalla para alır ama aksam ne yediğini anlatır ona laf yok, ben tuvvalete giderim ishal olmusumdur ve 25 saniye osurmusumdur bunu sözlüğe yazarım vay ibne. bence de oyle igrencim lan.
pozitif yorum beklentisiyle karakterinin guzel oldugunu doğrulatmaya çalışan yazardır. dış dünya da umduğunu bulamayan sanal ortamda arayış içerisinde olan yazardır.
asosyallikle megolomaninin karışımından fazlasıyla nasibini almış yazardır.
yalnız yazardır. anlatacak şeyleri vardır. deşarj olmaktadır.
kendisini yolda görsem yazıcak yeni şeyler bulacak olan yazar.
(bkz: cayır cayır osurmak)
halbuki sadece ona gerçekten birşeyler hissettiren**** olayları yazsa entry girmekten fazlasını yapacak olan yazardır.
tam olarak, "yaptığı herşeyi yazan yazar" yoktur. zira hiçkimse böyle değildir. bir yazarın, "şu adam beni şöyle şöyle evire çevire dövdü" diyebileceğini sanmıyorum.
facebooktan kalma alışkanlıkları olan yazar.
kendisini kanıtlamaya çalışan, belli bir oluşum içinde kabul görmek isteyen ve en önemlisi de sözlüğe çevre edinip arkadaş bulmaya gelen yazardır. boş ve mantıksız söylemlerle otu boku büyütüp büyütüp anlatır bu yazar.
Sözlüğü twitter sanan yazardır. Her an yaptığı herşeyi entry olarak yazan çaylak'a dönüşebilir.
sözlüğü twitter olarak kullanan yazardır. twitter'ı olsa da tanıdıkları görmesin diye yaptığı iyi kötü herşeyi sözlüğe yazan yazardır.
ingilizce olmasından mütevellit twitterde yazamayan liselinin, sözlüğü sözlükte twitlemesi durumudur. *
sözlük formatına uygun olduğu sürece bu tutumuna devam edebilecek yazardır.
07:30 - uyandım sözlük.
08:00 - dünyalar güzel eşim ile kahvaltı ettim sözlük.
08:30 - şu an range rover'ımdan iphone ile bu entry'i giriyorum sözlük.
09:15 - biraz trafik olmasına rağmen o çok sevdiğim işime geldim sözlük.
12:00 - şirketin en taş hatunları şu an kapımın önünde yemeğe gidelim diye bekliyorlar. ah bu yakışıklılık.
13:30 - boğazda çok güzel bir yemek yedikten sonra tekrar şirkete döndüm.
17:00 - tekrar evdeyim sözlük. harika olan eşim yine müthiş bir akşam yemeği hazırlamış.
19:30 - haberleri izledikten sonra eşim ile yemyeşil bahçemizde kahve içiyoruz şu an sözlük.
21:00 - yarın erkenden bir toplantım var onun için erken yatıyorum sözlük. fakat o da ne. eşim jartiyeri ile odaya girdi. galiba uykumu biraz ertelemem gerekecek. iyi geceler sözlük.

böyle entryler giren bir yazar olması muhtemel olandır.
@bodrum diye entry yazması beklenen kişidir.
görmezden geliyorum, lakin o kadar çoklar ve haldır huldur yazıyorlar ki, 10-15 tane bu şekil entry okuyunca dur lan şuna bi yazı döşeneyim de anlasın hanyayı konyayı zırtapoz diyorum.

sonra amaaaannn sittiret ibişi deyip geçiyorum.

velasıl; iplemeyin. elbet yorulacaktır.
(bkz: entry sıçmak)
deneyim deryasından akan şelaledir entry girmek.

psikolojik rahatlamadır entry girmek.

sözlerin belirli bir kalıba sokulup araya da bir kaç geyik serpiştirilmesi sanatıdır entry girmek.

yaşanılan her şeyi bazen objektif, bazen de sübjektif değerlendirmektir entry girmek.

kimilerinin verdiği ayara tepki, kimilerinin yaşadıklarına övgüdür entry girmek.
ve benim için nefes alıp vermektir entry girmek.

sözlük formatına uyulduğu takdirde kenefteki bokta konuşulur, gece girilen ilişkinin ayrıntıları da..

anlaşılır olsun diye satır aralarında bir boşluk bıraktım. hoşçakal!
(bkz: sözlüğü günlük gibi kullanan dallama)
(bkz: yaptığı her şeyi entry olarak yazan yazar)

(bkz: dilimizi öğrenelim)
yeri geldiğinde başlığı açan da dahil bütün yazarlar.
Kendini twitirda yada face de sanmaktadir.
ergendir facebooktan kalmadir.