(bkz: 31)
kişinin isteği dışında gelişse de;

(bkz: doğmak)

en büyük pişmanlığım.
indirime girdiği için mart ayının sonunda alınan kaban. Kışa yıl var lan nabıcam ben bunu.
uyanmaktır. insan her sabah aynı pişmanlığı yaşar mı?
istemsiz saçmalamaktır bir şey söylersin güzel olacağını düşünürsün ama sonradan anlarsın ki aptalca bir şey toparlayamassan konuştuğuna felaket pişman olursun özellikle pek samimi olmadığın yada senin için önemli olan birine karşı yaptıysan.
Konuşmak. Her konuşmamdan sonra ben niye böyle bir şey söyledim diye pişman oluyorum.
Kredi kartinin bos yere limitini doldurmaktir. Ne koyuyor be sozluk.
sevişmek. belki boşalmaktan dolayı olabilir ama insan ister istemez napıyorum lan ben diye pişmanlık duyabiliyor.
Anneye bağırmak.

Haklı olsanız bile yapmamanız gerekiyor.
O affetse de siz kendinizi affedemiyorsunuz..
Sonu pişmanlık..
sonu vicdan azabı
sonu hüsran..
Kardeşi dövüp bağırdıktan sonra hissedilen duygu , sonra gece yatarken onun üstünü örtmek.
gecenin bu saatinde makarna yemek. evet.
karı koca kavgasında erkeğin eşine bağırdığı an. hiç bir zaman haklı olamayacağınız sonucun başlangıcındasınızdır.
Sevgiliye atarlanmak. Bir erkek olarak hiç beceremiyorum bu işi, üstüne hatalı duruma düşüp pişman oluyorum. Ve evet bunların hepsi 5 saniye sürüyor.
masturbasyon.
diyet bozmak.
masturbasyon yapmaktan pişman olunur mu lan... lan nasıl bir akıl kırığısınız siz aq ya. masturbasyon doğal bir ihtiyaçtır at bızırları.

çocuk gelişiminde çok sıkıntı var bu ülkede.
Orucun son 5 dakikasında sofraya oturup bir anlık dalgınlıkla yemek / içmek.

(bkz: Hasiktirrr)
amerikalılar yüzünden olan olay bence üzerimizden para kazanıyolar bakın biz bu olay için o kadar siteye giriyoruz onlar para kaldırıyor yıllık 10M $ siz düşünün yapmayın etmeyin.
Hoca arkandayız ana avrat küfür etmek.
Üst entrylerde de bahsedilmiştir ama yinede söyleyim " konuşmak" cidden.

Üstelik boş konuşulmuşsa eğer insan bundan sonraki süreçte derin filozofik düşüncelere dalabiliyor, ama yinede çözemiyor kendisini çoğu zaman ve yine yapıyor aynı hatayı.
uykuyu bölüp işemeye kalkmaktır. 5 saniyede uyku açılır ve hassiktir dedirtir.
Adam öldürmektir.bilmiyorum,yapmadım ama genelde öldürenler genelde pişman oluyor.evlerden ırak.
mastürbasyon der gençler.

benim ise Allah' a isyan etmek.
sözlükte resim paylaşmak.