bugün

(bkz: v8)
yanında sevgilisi verken başka kızlara bakan erkeklerden bir farkı olmayan kızdır.yani çapkınlıkşa çapkınlık,karaktersizlikse karaktersizliksizlik.
edit:türk toplumuyla çelişsede böyle olmalı.
erman ender in eksik etek şarkısındaki kızdır.
eli işte gözü oynaşta kızdır. birilerinin gücüne gitse de eksi manyağı olsam da söylemek istiyorum: kaşardır. bin tane şeyim olsa birisini sokmam buna.
alıcı gözüyle bakıyorsa kendine de sevgilisine de saygısı olmayan kızdır. aynı bunu yapan erkek gibi. karakteri yerine oturmamıştır. bir ilişkiyi oluşturan temel ayaklardan ikisine yani saygı ve sadakate sahip değildir. zaten bunu yapıyorsa o adamı da sevmiyordur. özgür bırakın . gitsin kimi istiyorsa onun yanına.
Yanında sevgilisi varken başka kızlara bakan erkek kadar gereksizdir. iki taraf da birbirine yakışır.
kendisi yekbaşınayken yanında kız olan erkeğe bakan kızın hepten yarmışıdır. yapcak bişey yok moruk kızlar etkileşim oldukça coşuyor.
orospudur. tek kelime.
aranıyordur. öyle birşey olsa yakarım ortalığı !
Lan benim yanımda uzun boylu iri yarı çocuğa boynu kırılırcasına bakardı, fark ederdim bişe demezdim. Neyse eski sevgili konumuna düştü zaten.
tatmin olamıyordur.
bakana degil baktirana bakacalsin defigim durum.
hemen takip edilir. sevgilisi ile vedalastiklarında yaklaşıp sex teklifi yapılır.
Ara ara denk geldigim durumdur
Nasil bir migden ve ruh halin var
Yazik lan o cocuga.
yanında sevgilisi varken başka kızlara bakan erkekle aynı karakterdedir.
sevgilisin bunu fark etmesi ise tarifsiz bir acı yaşatır.
Yedekleme yapıyordur.
sevgilisi kısa ufak tefek bir şeydir.

1.90lık , geniş omuzlu, iri yarı bir adam olan sevgilim yüzünden istesem de diğer erkeklere bakamazdım, adam çevreyi komple kapatıyo seksi vücuduyla. hmmm. onun tatlı yüzünden başkasını görmek istemem zaten. bana bakarlarsa da hemen kafamı yere eğiyom.
karaktersizdir. sırf yanında diye değil her zaman sevgilisi olan birisi başkalarına bakmamalı zaten.
Aldatmaya hazırlanan, zavallı kızımızdır.
Yanında sevgilisi varken başka kızlara bakıp hayal kuran erkekten daha namusludur.
1 olur tesadüf dersin, 2 olur tesadüf dersin ama 3. de uygun bir dille siktir olup gitmesi söylenir.
yanındaki sevgilisine aşık değildır.
hiç kimseyle sevgili olmayan sağa sola bakan insanla eşit değerdedir.
1 tesadüf, 2 tesadüf, 3 ncüde uygunsuz dille siktir çekilmesi gereken kızdır.