bugün

Yorumlarıyla yaran navigasyon.
P tuşuyla kolayca park yeri bulmanızı ve yollardaki hız sınırını göstermesiyle fark yaratıyor ama google map herzaman favorim.
Çıkışşşşş! sağa dönün!

Te allah belanı..
google maps uygulamasından çok daha başarılı olan uygulamadır.

yaşadığım kentin navigasyon haritasını arabadaki android cihazıma indiremiyordum, haliyle telefondan internet paylaşmayınca arabada yüklü olan uygulamayı tam performans kullanamıyordum, farklı yerlere gittiğim zaman yeni bölgeler yüklenmediği için ekranda simsiyah bir harita sözkonusu oluyordu. yaşadığım bu sorun ile ilgili yandex destek ekibine email attım. kısa sürede öyle güzel ilgilendiler ki anlatsam inanmazsınız. sorunumu da çözdüler tabi.
(bkz: 100 metre sonra hafifçe sağa)

Edit: Ordaki hafifçe sağ nedir hala onu anlamış değil hiçkimse.

Sağa dönmek için direksiyonu yavaş yavaş kıran adam gördüm
Adam Kendince hafifçe döndü demek..

Trafik var abicim napıyosunuz..

Kimisi de şey yapıyor hafifçe sağ diyince önüne çıkan ayrıma girmek yerine orta şeritteyse yavaş yavaş sağ şeride geçip ilerliyor.

E tabi yol kaçtı..
Sayesinde yer bulamama sıkıntısı bitti. Hiç bilmediğim bir yere gözüm kapalı gidebiliyorum.

Bazen de kendisiyle yarış ediyorum. Bildiğim bir yerse onun önerdiği yollardan değil de bildiğim ara sokaklardan gidiyorum. Zavallının beyni dönüyor.
rusları sevmezdim,yandex navigasyonla tanışana kadar.o kadar işime yarıyorki istanbulda bilmediği adres yok namıssızın.

aferin la ruslara.
Yorumların yaran cinsten olduğu navigasyon. Dur kalk Trafik yokken okunmamalı.
başarılı çalışan uygulama.
istanbul dışında sapıtan uygulama. genelde tam ters istikamete götürür.
istanbul'da çok işime yarayan harika uygulama. Yol tarifleri, trafik öngörmesi çok iyi. Harita ekranının dokunmatik olması, dokunduğunuz yere git diyebilmek veya buradan geç diyebilmek gibi özellikler çok iyi. favorilere ekleme, liste yapma özelliği güzel.
9/10 puan veririm rahat. iyiki varsın.
Trafikte aynı zamanda güldüren navigasyon.Gezici radar var gençler diye not düşen abilere minettarım. Ayrıca yarış var bekleriz tarzı yazılarda görmek mümkün.
Ne zaman kullansam beni en az 1,5 km daha fazla yürüten navigasyon.
görsel
sygic'den sonra kullanmaya başladığım navigasyon programı. alternatif rotaları sygic kadar iyi çizemese de büyükşehirde yaşayan ve trafikle boğuşanlar için birebir navigasyon programı. hiç bozmasınlar böyle devam.
(bkz: yandex navi)
Uzun süredir sorunsuz kullandığım navigasyon. Sygic'ten daha iyidir.
fenerbahçe yandex olanı daha iyidir. evet.
Çok kullanışlı bir navigasyon programı. En sevdiğim özelliği ise araç akışını engelleyen durumları yola not olarak bırakabilmek. Sizin bıraktığınız notu ise tüm kullanıcıların görebilmesi. Tabi bizim insanımız bunu da makaraya sarmasını bilmiş. Adam trafiğin olduğu yere bilmece yazıyor. *
Yakında "ben mehmet, bu numaradan kızları bekliyorum" tarzında yorumlar görürsem şaşırmayacağım Android uygulaması.
yandex'in tek işe yarayan beleş uygulamasıdır.
kendisi son derece iyimser bir arkadaştır.

bu yoldan gidersen yarım saatte evdesin diye beni yönlendirdiği yerlere girerek 1,5 saatte evde olmamı sağladı.

bu sebeple zaten bildiğim yollarda kullanmamayı tercih ediyorum.
bilmediğim yerleri sayesinde rahat buluyoruz ama tahmini süre konusunda beni her seferinde fena halde endişelendiriyor.
trafik yoğunluğuna bağlı olarak çok hızlı bir şekilde alternatif yollara yönlendiren ve işini çok iyi yapan uygulama. şimdiye kadar hiç yanıldığını görmedim.
an itibariyle sıkışan istanbul trafiğinde yaya gitmeniz önerilir demiştir. lan adamlar istanbulu çözmüş.
Gününde yakalamak lazım. Bazen çok iyiyken bazen ebesininkinden dönüş verebiliyor. Okun sabit olmaması da ayrı bir dezavantaj.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar