bugün

Sefil bir çabadır ve tabi ki sonuç vermeyecektir.

La desteklediğiniz tipler kırmızı bültenle aranan eli kanlı haini belediye seçimleri öncesi devletin televizyonuna çıkarmadı mı hdp oylarını almak için? Daha önce yaptıkları ise cabası.. La pkk ile masaya oturan kimdi?

Bunu yapanların destekçilerinin "bak hdp seçmeni ona oy veriyor, buna oy veriyor" diye bıdı bıdı etmesi ancak şerefsiz, yüzsüz yandaş olmakla mümkündür.
(bkz: sol trollerin chp hdp ilişkisini kabul etmememesi)

olarak değiştirilmesi gereken başlık. kimse bıdı bıdı yapmıyor sizin bokunuzu biz temizledik yine biz temizleyeceğiz. teröre destek vermeyi kesin artık.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

Eğer bunlar sizi zerre etkilemiyorsa ya mezhepçi, Sünni islam düşmanı Kılıçdaroğlu'cu bir alevisinizdir ya da Kürt faşisti pkk'lı bir vatan hainisinizdir.

Söyleyeceklerim bu kadar gençler.

Hadi bakayım.

Hala on yıl önceki olayı anlatıyor adamlar ya ona çıldırıyor bu abiniz.

Ulan on yıl önce akp megri megri derken en büyük tepkiyi biz Türkçü, Milliyetçi, Ülkücü kesim koyduk ortaya be!

Kılıçdaroğlu Hakkari'de özerklik vereceğiz, Türk kelimesini anayasadan çıkaracağız derdi o günler ne çabuk unuttunuz?
ip chp hdpnin yakınlaşması anayasanın değişmesi dahi teklif edilemeyecek maddeler üzerinde kendi içlerinde tartışmaya açmaları değiştirmeyi düşünmeleri seçmeni muhalefete muhalif olmaya yitiyor.

akp'nin çözüm süreci çok büyük hataydı türk milleti için tarifsiz acılara sebebiyet verdi. o süreç türklüğe sabah akşam küfür edildiği dönemdi. fakat bugün o yanlıştan dönündü bugün aynı iktidar yurt içinde ve dışanda hdpnin dağ kadrosuna mezar kazarken meclis kadrosunu parmaklıklar arasına gönderiyor.

bunu ifade etmem beni yandaş yapmaz. ben gidip akp'ye oy vermiyorum vermeyeceğim de ben evim dediğim mhp'ye akp ile itfak kurduğu için ayrıldım. Ama birileri kendilerini atatürkçü vatansever diye kendilerini pazarlarken (bkz: mustafa kemalin itleri) küfrünü yarrabi şükür diyerek karşılıyor. buna ne denir nasıl tanımlanır başlığı açan yarabbi şükürçü cevap versin.
bir türkçü ve atatürkçü olarak gayet de iki tarafa da tepkimi veriyorum. inanmayanlar entarilerime baksın. bu sözlükteki chp'lilerin anlamadığı şey şudur:

çözüm süreci ülkedeki en büyük vatan hainliği idi. biz türkçüler zaten bunu söylüyoruz. osman öcalan'ın da televizyona çıkarılması öyle. akp'nin yaptığı tüm rezilliklere de, vatan hainliğine de ses çıkarıyoruz. siz de ses çıkartıyorsunuz. e tamam. bunda anlaştık. sorun şu ki, chp'de hemen hemen benzerlerini yapıyor fakat siz bunu kabul etmiyorsunuz. ulan başbuğ atatürk'ün ve apo'nun posterleri nasıl yan yana gelebilir? delireceğim ya. musa anter nasıl anılabilir, seyit rıza nasıl anılabilir? atatürk isminden rahatsız olanlar o partide o nasıl barınabilir? terörist cenazelerine giden vekiller nasıl partiden atılmaz? çünkü cevabı çok basit. kılıçdaroğlu ne kadar pkk'lı, dhkpc'li, ermeni soykırımcısı varsa partiye doldurdu. bu puştlar da kılıçdaroğlu'nun yöresinden genellikle. insanların boşuna mı y-chp diyor artık? hayır demiyorlar. çünkü partinin içi pkk'lı kaynıyor. aynı şekilde akp'nin de. akp'de de bir sürü apocu ve pkk'lı var. o çözüm sürecini boşuna yapmadılar. habur'u da oslo'yu da yapanların yedi sülalesine gireyim. musa anter'i ananların da, ypg'yi terör örgütü olarak görmeyenlerin de yedi sülalesine gireyim. başbuğ atatürk'ün ismini üç beş pkk'lı sömüremez. bu uzun adamın, ekmeğine yağ sürmesine neden olur. hem de buna izin vermeyiz arkadaş. başbuğumuzun adını böyle orospu çocukları sömüremez. uzun adam, chp ve atatürk'ten nefret ettiği kadar fetö'den nefret etmiyor. chp'nin bu tavırları hem akp'ye, hem de atatürk'e kin kusan gavat dincilerin işine yarıyor. bir sürü palavra uyduruyorlar. eğer chp başbuğ atatürk'ün kurduğu parti olmasaydı gerçekten umursamazdım. hdp stepnesi dandik parti der geçerdim ama hdp bildiğin chp'ye tecavüz ediyor. partideki gerçek kemalistler ve ulusalcılar çoktan şutlandı. ermeniler ve kürtler partiyi bu hale getirdi diyoruz olsun sol parti, insanlık, eşitlik, ayrımcılık yapmayın diye zırvalıyorsunuz. he gördük kürtlerin ve ermenilerin girdiği chp'yi. pkk'lıları yalamakla meşguller şu an. chp, kürtlerden zırnık alamaz ama adamlar cayır cayır kürtçülük yapıyor. benden oy almak istiyorlarsa atatürk'ün ilkelerinin doğrultusunda gidecekler. o kadar. o parti kimsenin babasının malı değil. cumhuriyeti kuran parti o. başbuğ atatürk'ün bize mirası fakat mirasını pkk'lılar yok etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. ulan bu ülkenin sağcısı da aynı bok solcusu da. ikisi de laf anlamıyor çünkü. biz türkçüler bu duruma çok tepkiliyiz. biz partizanlık yapmayız çünkü bizim görüşlerimizi benimseyen bir parti bile yok. ben ancak ve ancak türkçülük ideolojisini benimseyen, atatürk'ün ilkelerinden giden, seküler bir partiye oy veririm. o da yok işte yok. chp atatürk'ün döneminde böyle bir partiydi. ezelden beri sol değildi chp. kurulduğunda gayet de türkçü bir partiydi. bu ülkede ittihat ve terakki'nin damarları hala atıyor. ha bir sağcıya laf anlatmışım ha bir solcuya. hiçbir farkı yok. iyi parti de hdp ile anayasa taslağı hazırlayınca, bu partiyi de sildim. mehape zaten stepne partisine döndü. ülkücülüğü benimseseydim yine oy vermezdim. baştaki adam değil çünkü. hdp'nin meşru olduğu savunuluyorsa ben de tam tersini savunurum çünkü demokrasi bana bu hakkı da veriyor. aynen cahillerin oy verme hakkını eleştirme hakkı gibi. milyonlarca oyu kimlerden aldıkları belli zaten. pkk'nın sadece dağda olduğu sanılıyor. bu çok komik. meclisteler, sosyal medyadalar, sol medyadalar, iktidar medyasındalar, üniversitedeler, sözlükteler de. türk ülkesindeyiz ama hdp'nin meşruluğunu sorgulamamıza izin yok. benim gözümün içine baka baka türklerin kanına susuyoruz diyen bir partinin yedi ceddine girerim. işte ayrılıkçı türkler fikri de en çok burada önemli. malum ırkın siyasette ne kadar güçlü olduğunu bir türlü öğretemedik size. siyasete girince de pek bir bok beceremiyorlar. yine terör örgütlerine yanlıyorlar. bunlardan medet uman varsa zeka seviyesi gayet düşüktür. bunlar her yerde aynı bok emin olun. akp nasıl türk düşmanlarından oluşuyorsa, bugünkü chp de bu hale geldi. malum ırkın girdiği yerden bela eksik olmuyor. bizi de ikiye böldüler. adamlar bölmek için gelmişler dünyaya. akape, nasıl din, allah, peygamber, osmanlı diyip her türlü pisliği yapıyorsa, şu anki chp de atatürk diyip bunları yapıyor. ben ne anlatıyorum ki lan. herkes bir s*k yarıştırma peşinde zaten.