bugün

o bir halk kahramanı.
programındaki bir adama "senin karının adı neydi lan" diyebilmiş insan, ilginç bir kişilik.
yalçın çakır: şizofren'misiniz?
teyze: yok tansiyonum var benim.
dün akşam "kral çıplak" ta izlerken fikirlerine saygı mı duysam yoksa inanmayıp "hadi leeyn" mi desem bir türlü karar veremediğim televizyon insanı. yapmış olduğu bunca abuk subuk programdan sonra pek inanılası gelmiyor konuşmları. hee bu arada blues da dinlermiş, metal müziğinde hayranıymış.
dün akşam okanın programında adeta döktüren sanıldığından daha dolu ve kendini sürekli geliştiren tv programcısıdır.
flash tvnin reyting kaynağı güzel insan. programını asla kaçırmayız.
flash tv'yi ayakta tutan adamdır.
flash tv'nin altın çocuğu.
flash tv deki programlarin neredeyse tamaminin fikir babasi olan insan. en onemlisi desti izdivac programinin kendi uzerine tescilli olmasidir.
flash tvnin olmazsa olmazı halkın sevgilisi gazetecidir. fakat yaptırdığı estetikle halktan kopmaya başlamıştır. insanlar seni göz altı torbalarınla seviyordu. * programında özellikle yakın çekim istemediğini dillendirmiştir. kendisi bir sağlık sorunu sebebiyle ameliyat geçirdiğini söylemişti lakin yemezler yalçın abi! ayrıca bütün bunları nereden mi biliyorum? gece gündüz demeden yalçın abi ile gerçeğin peşinde izliyorum.

(bkz: şahken şahbaz olmak)
Kendisini yaşlandırma yöntemi kullanarak arayıp bulamayacağınız Çakır'dır. O artık botoks'ların efendisidir.
abimizdir.
show tv için acun neyse flash içinde yalçın odur. *
an itibariyle ekranda denk gelindiğinde "yüzüne ne olmuş öyle ya?" denilen kişi. dayak mı, botoks mu yoksa bi hastalık mı bilinmez.
bir önceki entrynin bana flash tvyi aç bilinç altı mesajından sonra, o an ki gaflet nedeniyle kumandadan 9 numaralı tuşa basmamın ardından yüzünü gördüğüm, beni kahkahalara boğan insan.
gözaltı torbalarından kurtulmaya çalışan adam.
yalçın çakıra ne olmuş öyle?gün geçtikçe alien'e dönüşüyor. geçen flash tv bi actım agızı burunu orantısız bi sekilde küçültülmüş.
yüzünün düzelmeye başlamasıyla bizleri sevindirmiştir. *
göz altlarının neden mor ve sarkmış olduğunu merak ettiğim program sunucusu.
kızı çisil çakır 2009'da saint michel lisesi'den mezun olmuştur. müzik ile ilgilidir, sesi ve kendisi çok güzeldir. ayrıca bir grubu vardır, arada beyoğlu'nda çıkarlar.
torbalarını aldırmıştır.
yanlış anlaşılmasın gözaltı torbalarını, başka ne olabilir ki zaten.*
yüzünün şu anki görünümüyle the walking dead'de makyajsız figüranlık yapabilir.
* *
inci sözlüğe selam çakmıştır.

http://imgim.com/img-20111109-00015.jpg

http://imgim.com/img-20111109-00014.jpg
estetik ameliyatlarından cesaret alıp kepçe kulaklarımı yaptırmaya karar verdiğim kişi.
flash tv'nin tüm proğram sunucuları hatta haber spikerleri bile anormal derecede süzme seçme insanlar. yalçın çakır bu ekibin başkanı gibi.