bugün

Evet, ben.
Gelmesem olurdu, uludağ sözlük hiçbir şey kaybetmezdi. Yine de geldim. Bilmiyorum hoş mu geldim boş mu geldim.
Neyse, herkese selam.
andamdır.
azerbaycan türkü yazar. yanni ilk defa nickini görüyorum ama zaten ben buradayım diyor nick.

hoş gelmiştir.
Plakaları seven yazar.
Az bilgi öğrenseniz nolur ??*
01 adana 02 adıyaman 03 afyon.
ateist mi müslüman mı anlamadığım yazar. kafası baya karışık sanırım.
Hem ateist hem müslüman yazar.
Niye lan olamam mı ?*
kürtleri sevmeyen bi yazar.
(ben yine çok üzüldüm şimdi bak.)
Plakaları boşu boşuna yazarak sol frame'i boş yere işgal eden yazar.

Yazdığı başlıkların baştaki sayfalarına baksa belki en az iki kez daha bilmem nerenin plakası diye zaten yazıldığını görecek.
tematik modu kullanmasını bilmeyen yazarımsı..
sevdiğim bir abimdir en azından bir çok yazarda bulunmayan bir özelliği var bu adam hissetmesini biliyor.
Kürtleri günahım kadar sevmem.
Düşman değilim ama kesinlikle.
mahallemiz bile aynı hemşehrim.
sanırım deist, ama 'lafta muhafazakar' çevrelerin dili ile konuştuğunu görüyorum bazen.
bu aralar 300 500 takılıyormuş.
https://www.youtube.com/watch?v=goBQrTMxF8o

bir yazar.
(#26716858)

milliyetçi olmayan ama bariz şekilde ırkçı bir yazar. tez zamanda düzelmesi dileğiyle.
Milliyetçi, ırkçı, dinci vs olmayı önemsemeyen yazar. Yok şu olayım yok bu olayım diye bi kasıntım yok açıkcası. isterse ırkçılık olsun bana ne..
Yoldayim aşkım geliyorum.
bir çok kitap önerisinde bulunup bana yol göstermiştir. sağolsun. kaliteli yazar.
(#26794993) 11. nesile ait yazarımsı.
Platonik takılan yazar..
Ne dediğini bilmeyen kişilik. (!)
Terbiyesiz yazar! Ergen midir nedir?

Sıradan basit bir klavye delikanlısı hepsi bu. Çokta tınlanmaz bir tip.
ilgi için deliren biri değilim. Yazacağımı yazar çekilirim, sırf ilgi çekeyim diye acınası bir trollüğe başvurmam.
Zavallı ilgi ******larını da umursamam.
Şahsım için baba parası yediğimi iddia eden yazar.
Benim çalıştığım işleri görmeden bilmeden hakkımda atıp tutmak kolay. Arkadaş memur olabilirsin umrumda değil zaten. Ben iki üniversite diplomasına sahibim. Memurluk gibi basit işleri isteyecek değilim.
Yalnız atıp tutmadan önce iyi düşün derim.

Hamallık dahil bir çok ağır işi yapmış olan birisine baba parası yiyor demen senin seviyeni gösterir.

Cevap yazmana gerek yok. Gösterdin zaten gerçek yüzünü.

Esen kal..
kaliteli kumasa sahip, gicir yazar. yazsin efendim.
azerbaycanlı feryadıdur.
ığdırlı yazardır.