bugün

mesela bu gun seka parka gittim iste yanimda kitabim bulmacam falan neyse oturdum iki kahve keyfi denize nazir takiliyorum. sonra kitap bogdu, bulmaca tat vermemeye basladi, telefonda takildim bir sure baktim pil sizlere omur. sonra dedim napsak eve gideyim en iyisi diyip kalktim eve geldim. tamam kafa dinledim falanda en azindan birisini ariyorsun yaninda. iki lafin belini kirmak istiyorsun. neyse bu da boyle bir ani iste.
Şu sözlüğe yıllar sonra tekrar girdiğim o an. Hala sik gibi ortalık.
güldüğün de yanında kimsenin olmamasıdır.
Sırtın el uzanmayan yerinin kaşınması. Evet.
nişan, düğün, nikah gibi organizasyonların olduğu zamanlar. yalnız gitmek zorunda kaldığın gitmek istememek.
Terminalde otobüs camından sevdiğin insanlara baktığın o an.
Bazen bazı maçları Tek başıma izliyorum ve gol olduğu zaman kendi kendime sarılıyorum.
Eve gidiyosun dalginlikla zile basiyosun bekliyosun bide acilsin diye iste o andir tam olarak.
Yağmur yağarken.
bir şeye çok sevindiğinde ya da üzüldüğünde yanında paylaşabileceğin birinin olmaması. en çok o zaman koyuyor. iyi ya da kötü sebeplerle duygulanılan anlarda.

yanımda biri olsun istiyorum. görüp, duyabileceğim biri olsun. varsın özlem girmesin araya, sıkılmadan yaşamayı öğrenelim. bir şey yapmasını da beklemem. varlığıyla yanımda olduğunu hissedeyim yeter.
Evde tek olduğunda konuşacak kimsenin olmadığını anladığın o an.
Yalnız olduğumu düşündüğüm an. Düşünmesem sorun yok
öncesinde; sevgiliyle , arkadaşla , aileden biriyle gidilen, iyi kötü hatıraların yaşandığı bir yere , tek başına gitmek zorunda kalmanın getirdiği acı andır.
yalnızlık nimettir.
Ne yapacağım Sorusuna cevap aradığım andır.

Google da işe yaramadı.
sabah ereksiyonu.
çevrendekilere en çok ihtiyaç duyduğunda çevrende kimse kalmaması.
Balık alırken hepsini pişiremem usta sen onu fileto yap hepsi fazla gelir denen andır efenim.
Sigara isteyecek kimseyi bulamadığın an.
Hasta olup ilgili beklediğin, ama kimseden en ufak bir ilgi göremediğin an.
açık ara farkla sırta krem sürülmesi gereken andır. ikincisi ise yataktan çıkamayacak haldeyken ve evde alka seltzer yokken eczaneye gidecek kimsen olmamasıdır.
okulda tek kalmak anasini dikiyim . kankan gelmiyo yarrk gibi kaliyon .
Yemek yapmaya üşenip atıştırmalıklar ile öğünü geçiştirdiğin anlar sayılabilir. Bir de dinlediğin bir şarkıyı bak bu güzelmiş deyip dinletecek birini bulamamak addedilebilir.
sizi anlayan bir nefese ihtiyaç duyduğunuzda etrafınızda/telefonun diğer ucunda kimsenin olmaması.
hayatınız adına güzel kararlar alırsınız mutlusunuzdur ve düşündüklerinizi biriyle paylaşmak istersiniz. ama kimse yoktur yanınızda. koyar be yani koyuyor bence.