bugün

bir kafede ya da benzeri mekanlarda insanlar muhabbetin dibine vururken onların arasında yalnız başına oturup sürekli şarjı bitmiş telefonun siyah ekranına bakmaktır.
(bkz: belki bir gece)
Kelimeler kifayetsiz kalıyor, sadece yaşıyorsun, yalnızlığı.
Huzurun anavatanı.
etrafımda kimse olmadığı için yalnız değilim yalnız olduğumu söyleyebileceğim kimse olmadığı için yalnızım.
Her pas veren kıza yazabildiginde yalnızsın demektir.
Fazla kapılmamak gerek maksimum bir ay takılın.
yalnızlığı tek cümle ile açıklamak yalnızlığın göstergesidir.
unutmamalıyız ki her elveda/yla, gelecek merhabanın güzelliğini öğrenmeye adayız.
gün içinde çöp kovasını çok gördüğünü ve onunla çok muhatap olduğunun farkına varmak.
hayatında biri olunca nedense bu olmuyor. yalnızken çöpün mü çok çıkıyor, biri ile olunca o kişi çöpünü mü yiyor bilmiyorum.

çöp kovası.
elini kolunu koyacak yer bulamayıp devamlı telefonun boş ekranını açıp kapatmak.
aga, herkes gider aga. Cinsini siktiklerim.
bağırıyorsun kimse duymuyor .
Benim diyebileceğim kimsem yok .
Kafkaya mektup yazmak.
yalnızlık..yalnızlık gece ayazında sabaha kadar beklemek gibidir , ısınmak için güneşin doğmasını beklersin ama o güneş hiç bir zaman doğmaz.
-leyla ile mecnun
Cümleye ne hacet!

görsel
görsel
Yalnizligi aciklayan cumle bile tek. O bile yalniz. Bir basina aciklamaya calisiyor.
Yalnizlik berrakliktir. Seffaf gormektir.
Salonda sigara iciyorum.
Bi içecek alıyosun, ve içmek için bardağa gerek duymuyosun. işte yalnızlık bu.
Aynaya baktığında kendine tahammül edememektir.
tost yapmak.
görsel
Uyanmak istemezsin.
Sevdiginiz deger verdiginiz kisiyi sacma salak sekilde onyargiyla sorguya cekip sinir edip ardindan "DEFOL" diye cevap alip engellenince hissedilen duygudur. Yalnizlik..