bugün

nerede çokluk orda bokluk.
hiç insan çok huzur.
Kalabalığı sevmem ama, hep buz gibi duvarlara bakmak da yoruyor.Ama alışmak en doğal bağışıklıktır ne de olsa.
alıştık artık ama ölecez bi gün.
kimi zaman yalnızlığı tercih edilmeyi bırakılmış insandır. yani benim bu insan yalnız kalınmayı mecbur bırakıldım ve bundan keyif almaya çalışıyorum. tek başıma içiyorum tek başıma geziyorum ve inanın hayatıma girmek isteyen insanları kapı dışında bırakıyorum. mutsuz muyum evet mutsuzum ama şimdilik ve içerken.
osuruğuna saygılı insandır. onu hiç tutmaz.
Çevresinde sadece cok samimi buldugu arkadasariyla takilan genellikle kalabaliktan kacan yanlizligi ve kafa dinlemeyi seven insandir.
yalnız geldik yalnız öleceğiz. birilerine tutuklu kalmayın, teker teker göçüp gidiyorlar bu diyardan..
O kişi ben değilim. Yalnızlığı sevmiyorum ancak bu yalnız yemek yediğim gerçeğini değiştirmiyor. Yalnız yemek yemek çok kötü lan.
sevmek zorundayım. çünkü böyle canım yanmıyor , içimi acıtacak bir şey kalmadı içimde.
Kitaplara ilgisi oldukça yüksek olan bir insan evladı tiplemesidir. iydirde vesselâm.
Belki de sevmek zorunda kalmıştır, ya da kendini buna inandırmıştır. Aslında yalnızlığı sevmiyoruz. Sadece güçlü görünmeye çalıştığımız için bu.
yalnızlığı sevdiği sanılan insan olabilir yada insan sarrafı. yalnızlığı sevmiyordur o sadece yanında kendi gibi olabileceği gülüp eğleneceği birileri olsun istiyordur, yapmacık tavırlardan uzak.
Ucube diyolar ama yine de güzel bir şey. Üzülmüyo insan. Beklentisi olmuyo.
Kendisini anlamayan insanlar ile çevrelenmiş insâni durumu tanımlar.
insan sosyal bir hayvandır bu yüzden uzun sürmeyecektir.
(bkz: işte ben)
Ya ulu, ya bencil, ya da eksik veya fazlalıkları olan insandır.
Buradaki yalnızlık duygusal anlamdaki yalnızlık olsa gerek çünkü diğer anlamda en arkadaşı olmayan insan bile yarı yalnız yarı yalnız değildir kıyısından köşesinden hepimiz çoğuluz, çokuz.
Eğer biri yalnızlığı seviyorsa şayet kendimden yola çıkarak diyebilirim ki; duygusal yalnızlığım senelerdir var ve bunu seviyorum çünkü her gün veya her hafta veya sene birini sevip hayatıma alabilecek şekilde tasarlanmamış bir kalbe sahibim. Şu yaşıma kadar hayatımda sadece birine aşık oldum ve sonunda yalnız kaldım. Yalnızlığımı seviyorum çünkü; biliyorum bir daha yerini hatırlatamaz kimse kalbimin.
Duygusal yalnızlıktan çıkıp yukarıda değindiğim yarı yalnız yarı yalnız olmamak kısmına değinirsem de; insan sevmiyorum. istisnasız herkes ama herkes beni yanılttı. Tüm bunlar dahilinde yalnızlığımı seviyorum çünkü bir yanlışını görmedim.
Zaten bağımlılık yapıyor kereta gel de sevme.
yalnızlığı değil, yalnızlığa alışmayı sevmiştir.
(bkz: blondelerinblondesi) o da beni seviyor.
yalnızlığı sevmesi kimseyi sevmeyeceği kimseyle beraber olmayacağı vs gibi anlamlara gelmez.
aksine yalnız kalamayan insan bağımlıdır.
her türlü bağımlılık kötüdür ve gerçekten mutlu etmez.
zamanla bağımlı olduğu insanları sıkmaktan öteye gidemez.

kendim için konuşursam yalnız kalıp düşünmek her zaman iyi gelmiştir.
sosyalleşmek istediğim zamanda gayet sosyalleşirim ve çokta keyif alırım her şeyin dengesini tutturmak gerekiyor.
efendim.
yok yalnızım lan sevmiyorumda.off.dedirten başlık.
zamam zaman tattım bir duygu o yüzden seviyorum bee.
benimdir ve çok severim. kendi kendine yetebilen
insanlardanım. çok gürültü sevmem.
mutlaka kendimi oyalayacak birşeyler
bulurum evimde. sokakarda çok gezmeyi,
göz önünde olmayı sevmem.
çok fazla kimsenin evine gitmem arkadaşlarımdan. çok yüz göz olmam kimseyle. sınırlarım vardır, bunu da herkes hisseder.
yani klas yaşamayı severim.