bugün

Gerçekten yalnız kalmamış insandır.
Arkadaşlarıyla hiç goygoyun tadına varamamis ya da baska birinin kalbine dokunamamis insandır. (bkz: bir dakikalık saygı duruşu)
havalı olmayı bu kadar önemsemenizin sebebi ne?
insanlar "havalı" ve "havasız" olarak ikiye mi ayrılıyor?

bu kadar takmayın yavrum adı üstünde "hava" hiç bir önemi yok.
sırf havalı hissetmek için yapılan onca anlamsız davranış acizlikten, zavallılıktan başka bir şey değil.

buna "havalı tespitler" yapmak da dahil.
bunun hakkında onlarca sayfa yazı yazasım var ama yorgunum yazarım bir ara.
beni kalbimden vurdun deli oğlan.

Hayat öyle bir yere getiriyor ki seni, yalnız kalıyorsun. Tek başına çabalıyorsun ve inan bu havalı bir şey değil. Yalnız olan insan kendine güveni olan insandır ve genel olarak birileri buna takılır.

bugün tiyatroya gittim mesela. Arkadaşım yok, kimseyi beklemiyor ve bekletmiyorum. Kendi kararlarımı kendim alıyorum. Kimse bana soru sormuyor. Yaptığım şeylerden ötürü kendim sorumluluk alıyorum. Bu da hayata hazırlıyor beni, seni. Ama şöyle ki inan havalı filan değil. Biraz acı, biraz hüzün ve biraz da koyvermişlik. Yalnızken daha rahatsın ama yalnız olmak istemiyorsun. Öyle bir durum işte.
o insanı getirin 2 çift lafım. şuan kafayı yemek üzereyim ben çok yalnız biri olmasamda. benden daha yalnız insanları düşünemiyorum. bide bunu havalı zannedenler varya tamamen kafayı yiyorum.
Keyifli olmayı, rahat olmayı yanlış anlamış insandır.
Acısını bile yalnız yaşayamayacak kadar şerefsiz bir korkak olmaktan iyidir.

Bazıları gider bi saatte sevgili bulur.