bugün

görsel
Bazen depresif bir hal olur ya herkesten uzaklaşmak istersiniz işte o anlarda alıp arabayı arizona tarzı bir yerlere sürmek gerekir bazen. Radyoda teoman - ona buna dert oldu eşliğinde. Arizonamız yok ama konya ovamız var daha ne.
Fazla yalnızlık iyi değil bi turlayıp geri gelmek kafidir.
Not: madmax fury road sahnesi mi lan o?
yalnızlığın rahatlığını kesfedersen bağımlılık yapar kopamazsın. sonra da insanlara anlam veremez onlardan kacarsın. çünkü dışarıdan izleyince herkesin davranışları sana saçma ve salakça gelir. zaten öyledir de. yalnızlığı seçersen gözün açılır.sonra sana asosyal der dalga gecer bu salaklar.ewed
her insanın zaman zaman isteyeceği durumdur.
Parasızlık yüzünden istediğim şey.
Çevremdeki herkesin nispeten daha rahat işleri ve daha iyi maddi durumları olduğu için zaman zaman bu insanlarla ayni sosyal statüde değilim gibi hissedip kendimi yalnızlaştırmaya çalışıyorum. Eksi bakiye hesapları yapmaktan o kadar yoruldum ki artık.. Hem daha çok çalışıp hem daha sıkıntıda yaşayan insan olmaktansa daha da çok yoruldum. O yüzden en güzeli yalnız kalıp bu farkındalıkları unutmak ve normali bu, zaten herkes benim gibi yaşıyor diye düşünmek.
bazen bir ihtiyaçtır.
kafanız dolu olduğunda ve yorgun olduğunuzda kendinizi yenilemek için yer ve zaman bulma isteğidir.
kafa dinlemek istersin mümkünse insanlardan da uzak dur.