bugün

olabilir, bir kız bir iki kere yalan söyleyebilir... yalan söylemek insanın doğasında var ama bir kızın haddinden fazla yalan söylemesi normal birşey değildir, tez zamanda uzak durulması gerekir. bu sadece kız için değil, erkek için de geçerlidir.
Ahanda paradoks kız.
Sevgilimdi bir zamanlar böyle bir kızla beraberdim. Neyse ki daha da tecrübeliydim insanlara karşı. Hanımlar siz bize yalan söylediğinizde bizi kandırdığınızı zannediyorsunuz ama aslında biz sizin bizi kandırdığınıza sizi inandırıp işin öyle olmadığını biliyoruz. Bu ilişki de yalanlardan bitmişti zaten en başından beri yalanlarının farkında olduğum için yıpratmadı beni elimde viskimle çırpınışını izledim. Ne zaman sıçacak diye düşündüm hep e öyle de oldu. Sıçtı tüy bile dikti. Bende şunu anlamıyorum bu ayrıldığım kızlar bir yıl sonra niye geri geliyorlar size de oluyor mu mesela bundan da ayrıldım. Tamam şimdi siktir git bile dedim. Bir yıl sonra tıpış tıpış geldi. Bok var sanki Bumerang gibi kimi terkettiysem geri geliyor. bi ara bunalıma girmiştim ya ben bu yüzden etrafım hep ayrıldığım kızlarla doluydu ya maharet falan değil valla adamı bunalıma sokuyor böyle şeyler.
Yalan söyleyen erkek sevgiliden farkı yoktur.