bugün

beyaz jeep li prenstir.
salı akşamları, ekran karşısına geçerseniz, binbir gece dizisinde göreceğiniz erkektir. ama, iyi sevişme kısmını, şehrazat'a teyid ettirmek gerekir. başka diziler ve filmlerde de vardır. oturun koltuğa bekleyin.
adettendir:
(bkz: başlıkta kendini görmek)
(bkz: yok böyle birşey)

olsa ben olurdum..
varsa da gaydir. gökten brad pitt düşse bize t'si düşer.
*varlığına kanaat getirdiğim tanrının bir lutfu .
hem olan hem olmayan erkektir. kadınlar kanaat gözlüklerini takıp bakarlarsa gayet net görülür. nefis gözlüğünü takarlarsa koskoca bir boşluk kucaklar onları.
çoğu zaman 2+2=3 durumudur.
özelliklerin hepsi ayrı ayrı insana yakışan özelliklerken ve herkesin sahip olmayı istemesi bu kadar açıkken hepsinin bir arada olmasının sorun teşkil etmesi gariptir. bu tipin sayıca az olduğu aşikardır. sayılarının artmaları da tercih sebebidir. bükemediği bileği öpemeyen insan grubu için oldukça tehlikeli olarak nitelendirildikleri nettir. nitelendirme aynı zamanda acı ve komiktir.
(bkz: daha iyisini yapan beri gelsin)
(bkz: er meydanında çamur atmak)
büyük ihtimalle gay olan kişidir.
ajan smith varimsi erkektir. insan olmasi beklenemez.
en diksiyonu düzgün insanın bile "yok böööle bişiiii" diyerek tepkide bulunacağı yaratıktır.
Bulunursa acilen evlenilmesi farzdır.
kültürlü değilse bazı kadınları etkileyemeyecek olan erkektir.
(bkz: beni tanıdılar sen kaç)
(bkz: megaloman entari)*
sokakta beyefendi mutfakta yardımcı yatakta sadece kendini düşünmeyen erkektir..
edit:bkz. veremedim elli karakteri geçiyor..
kendileri kadınlar için bulunmaz veliniğmettir.tapılası erkek modeli.
sadece yakışıklı ve zeki olması yeterlidir,diğer özellikler telafi edilebilir
bu özellikleri yetmeyendir. aynı zamanda ahlaklı, dürüst, becerikli, güvenilir, hazır cevap, karizmatik, ses tonu hoş ve ruha dokunabilenini istiyoruz biz. *
(bkz: beşi bir yerde)
(bkz: evan stone)
yakışıklı erkek, zengin erkek, nazik erkek, zeki erkek, iyi sevişen erkek. en az altı erkek. * *
tam otomatik çamaşır makinesi gibi olan ademoğlu..
yeme de yanında yat.
kızlar için 1 numaralı koca adayıdır.
kaşarlar için 1 numaralı sevgili adayıdır.
aynı zamanda sevgilisi de olan erkektir. yoksa bu kadar özelliği bir araya toplayamazdı.