bugün

ortalıkta ne kadar tipsiz kız varsa sizinle dümenden arkadaş olur inceden sulanır başınızdan gitmezler.çoğu zaman kimden hoşlandığınızı anlarlar ve yanına bile yaklaştırmazlar.(çok yaşadım).ortamdaki sadece bi tane bulunan güzel kız öbür salakların ilgisinden dolayı sizi zampara zanneder.bin tane zorluk çıkarır.

başınıza bela olan tipsizlerle muhatap olmamak için soğuk davranırsınız bu sefer de ortamdaki güzel kız sizi kıçı kalkık şımarık biri zanneder.bin tane zorluk çıkarır.zaten onlar zorluk çıkarmaya bahane arar.
her önüne gelen kızla çıkamamak.. yakışmıyorsunuz derler. güzel kız bulmak da zor olduğu için durum hayli vahim.
(bkz: bütün yakışıklı arkadaşların acısını paylaşıyoruz)
evli olduğunuzu bildikleri halde yuvanızı yıkmak için birbiriyle yarışan bir sürü kadınla mücadele edersiniz. bazen bu durum insanı öyle bunaltır ki insan kendi yüzüne kezzap atmak ister.
çirkin kızların rahatsız edici bakışları ve onların ilgisini çekmektir bu zararlardan biri de.
(bkz: çirkin kız yoktur yalanı)
eğerki yazarı olduğunuz sözlükte profile resim koyamıyorsanız bi halta yaramayacak allah vergisi.
çoktur.
işveren sekreterini kıskanır. yakın arkadaşın sevgilisini.
çok.
say say bitmez.
yakışıklı adam, merttir dürüsttür, diyen olmaz.

potansiyel tehdittir.

özneler değiştirilirse aynı şeyler zeki adamlar içinde geçerlidir.
yakışıklı olduğunun farkında olup bunun yeterliliği hakkında yanılanlarda zeka geriliğine sık rastlanır. bak geri zekalı demiyorum, zeka geriliği olabilir diyorum.

(bkz: ahmet çakar)
benim gibi yakışıklı olmayan ama sempatik tabi tabi sempatik bir arkadaşı varsa; her an yüzüne kezzap atılabilme olasılığıyla yaşamak.*
kulak ağrısı ve boğazda yanmadır. yakışıklı olan bir erkek bunları her zaman çekmektedir. allah acil şifalar versin.
kavga potansiyeli taşımaktır.
(bkz: bir of çeksem karşıki dağlar yıkılır)
-kız arkadaşın tam anlamıyla güvenmemesi
-sevgiliden sürekli trip her dakika trip çekmek
-potansiyel aldatıcı gibi görülmek
-jigolo sanılmak
-diğer erkeklerden küfür yemek
-piç sanılmak
(bkz: kendimden biliyorum)
hiç bir dezavantajı yoktur.
(bkz: yaşayan bilir)
-kız aysel su cocuga baksana hem yakisikli hem karizmatik
+kesin bi b.klugu vardir.
*
karakterini tanıyan kız arkadaşları tarafından terkedilmek.
uzun bir ili$kisi olamaması.terkediliyorsun abiciğim hele bir de sevgilin çok kıskançsa hiç $ansın yok.
normal şartlarda dezavantajları yoktur. kız arkadaşları sürekli 'acaba yıne kıme bakıyo kimle ekiyo iğnenemelerine maruz kalacak zayıf karakterli bir tip değilse.
çevredeki erkekler tarafından " ibnede yakışıklı çocuk allah için" gibi sözlerle anılmaya sebebiyet verir.
piç muamelesi görebilirsiniz.
aslında yakışıklılıkta göreceli olduğundan çok da kafanıza takmayın.
hatırlayın;
içimzde en güzel en arif, allah olduğundan onunda bi şekli şemali yok kafanıza takmayın.
kim ne diyorsa desin.
entryleri şakınlıkla okuduğum bir başlıktır. bu nedir alalh aşkına bu yakışıklılıar kendileirni ne kadar önemsiyorlarmış meğerse. herşeye karaktere bağlı. sen kendini nasıl sunarsan herkes seni öğle bilir. genelde yakışıklı ve güzel olanların bazı hezeyanları olur. herşeyi yakışklı ve güzel olmalarına bağlarlar. mesela bir iş olmamıştır. derler çekemediler beni yakışıklıyım ya kıskandılar. oysaki gerçekten başarısız olmuşlardır. nitelikli görülmemiştir o iş konusunda seçilmemiştir. ama o kadar kördürlerki herşeyi ona bağlarlar. kıskanılıyorum diye düşünüp oldukları yerde sayar bir çoğu. ve sonunda banu alkan gibi hala kendini 90 60 90 sanan kadınlar, ve bir baltaya sap olamamış erkekler ortaya çıkar.
üstesinden rahatlıkla gelinebilecek dezavantajlardır, hatta ve hatta kafası çalışan arkadaşlar bunları avantaja çevirebilirler.
bir de yakamız paçamız düz dursa avantajları daha çoktur. * * *
bütün kızlarin yiyecekmiş gibi bakmasi.. *
(bkz: ego tatmin edici entyler)
sözlüğe yakışıklılığınızın dezavantajlarını yazdığınızda tepki almak, özel mesajla kızların tacizine uğramak, yok erkek bul lan bana allahsız sözlük falan gibi msnini isteyenlere dert anlatmak. *
güncel Önemli Başlıklar