bugün

mutlak gerçekliktir. şimdi birileri genelleme yapmasın diye, “hepsinin çapkın olması” şeklinde açmadım. genelleme yapmamak gerekir zira. ama bu yakışıklı elemanların götünü kaldıran verişken hatunlar yüzünden, bu adam 35 ine kadar o dam senin bu dam benim miker durur. bir anda kendini pis ilişkilerin adamı sayıp hayattan soğur. “ıssız adam oldum amk” der, mala vura vura gezmeye devam eder. aile saadeti yaşayamaz.

bana bakın verişken hatunlar! aklınızı başınıza toplayın, her yakışıklıya vermek için götünüzü yırtmayın.

lan siz de bana bakın abazan erkekler! siz de aklınızı başınıza toplayın, gördüğünüz her güzel hatunun peşinde it olmayın.

sikerler.
(bkz: ne kadar talep o kadar arz)
yakışıklı olduğu için çirkinliğin verdiği ezikliği çekmez. bu da öz güveni yükseltir. öz güveni yüksek olan insan bir bayanın karşısına geçtiğinde iki kelimeyi bir araya getirmekte zorlanmaz. bu da bayanda hoş bir izlenim uyandırır. bu aşamadan sonra erkeğin birşey yapmasına gerek yoktur. gerek yakışıklı olması gerekse konuşmasından ötürü kız zaten yazmaya başlamıştır.
yakışıklısın iyisin hoşsun bir de çapkın olmasan ne iyi olur yakışıklı çocuk. ama çapkınlık bazı kızları etkiler orası ayrı.
Bu devirde onlar için kız tavlamak çok kolay. Aç bi instagram hesabı. Arama kısmında Yerlere gel yaz boğaziçi güney kampüs hoşuna giden kızlara yürü illa biriyle sevişirsin.
Normaldir.

Kültürde sorun yok! Her şey genetik. Erkekler çapkın. Kadınlar orospu. Hepsi doğuştan bunların. Avangard bir model olsaydınız fucker/bitch değil zeki ve enteketüel olacaktınız. Kültür yok, yaşantı yok, yorum yok, akıl ve zeka zaten genetik vasıtası ile tanrıya bağlı. Ohh miss!