bugün

Bakın troll falan değil çok samimi söylüyorum canımdan bezdirmiş durumdur.Bak aga bir ortama giriyorum biri çıkıp "olum bullet tooth sen harbi manken olacak adamsın amk gözlere bak ya"diyor,kuzenimin arkadasi "olum ne kadar yakisiklisin lan" diyor sonra bakıyorum 1-2 arkadaş hemen konuyu değiştirme çabasına giriyor uzatmayın yeter falan diyor.Hayır abi kendiyle övünen birisi olsam ukala birisi olsam eyvallah ama zerre alakam yoktur ukalalıkla.vallahi bezdim.
Çok pis göz değiyor ya, lanet olsun.
sırf bu kıskanma duygusunu tadabilmek için acayip yakışıklı biriyle sevgili olmak istiyorum. istiyorum ki cidden bunun yakisiklilikla alakası var mı öğreneyim. belki onları kıskanırım
Arkadaş ortamını değiştirmen gerek. Valla bizim ortamda yakışıklıya yakışıklı, çirkine çirkin denir. Kimse gocunmaz.

Ama şimdi adamlar oturup kuzeninin seni yalamasını dinleyecekte değil.
erkekler kıskançlıktan çatladıklarını çok belli ediyorlar, hatta ileri gidip " gay" bu "top" diye iftira atanı bile var , neyseki kadınların hisleri kuvvetli ve bu kıskançlığı çok rahat anlayabiliyorlar, yakışıklı haliyle zaten 5-0 önde olan erkek hemcinslerinden bu kıskanma sonucu 10-0 öne geçmiş oluyor.
güncel Önemli Başlıklar