bugün

her bayanın hayalindeki erkek tipi-türüdür.

(bkz: ideal koca)
para konusunda eli açık ve ibadetini yapan bir erkekse gerçekten on numara adamdır.
bir de zekiyse tam masal prensidir. *
cinsel orgabı da büyükse yemede yanında yat.
Çok sıkıcı olan formülasyondur. Böyle bir erkekle eğlenmek çok zordur. Neyse ki sayıları çok az. *
bundan türkiye'de ya üç tane vardır ya beş tane fazla çıkmaz.
gerçekte olmayan erkektir.
Gay olabilme ihtimali yüksektir.
Yalnız erkektir. Belirtilen vasıflara sahip olmasının sebebi de yalnız olmasıdır.
Ben, yakışıklı, dürüst, zengin, yakışıklı, anlayışlı, sadık, erkek. Aralarda virgül var sandım lan hepsi tek bi adam mı şimdi bu
Gerçek sarışın, zeki, bakire kız la birlikte dünya dan uzak bi yerde yaşıyolar.
Muhaciriyim olacak.
gaydir o gay, erkek olsa duramazsın.
yakışıklı, dürüst, anlayışlı ve sadık erkek istemek normaldir de bir erkeği sırf zengin değil diye sevmeyecekseniz yazıklar olsun. az ötede yaşayın.
Bunu en son isteyen yedi kocalı Hürmüzdü hepsinde ayrı bir özelliği sevdi.
(bkz: zorlamayın hepsi bir arada olmuyor)
yakışıklı olsun zengin olsun anlayışlı olsun zeki olsun kaslı olsun çükü büyük olsun ne lan bu.
Yok erkek.
vaayy anasını sayın yazarlar diyerek dirseğimizle yanımızdaki arkadaşımızın kolunu dürtükleyerek iç geçireceğimiz erkektir. yok yok bu işte bir iş var. öylesi yok. ailenle aran iyi değil o zaman, kötü alışkanlıklardan ne haber, anladım çocukları sevmiyorsun ya da hayvanları. o da mı değil, bir yerden bir pislik çıkmalı ya tamam buldum; insanları küçümseme huyun var, burnun havada, kimseyi beğenmezsin. şimdi böyle şuçlayınca da kıyamadım sana ha. seni adi, pis, yakışıklı, dürüst, zengin, anlayışlı, sadık erkek! nerdesin haaa nerde.
emin ol öyle olan birisini anlayacak kadın tanımıyorum..ben buyum evet dese de yalan söylüyordur..