üzücu olabilmesiyle beraber sevgiliden once dost olunmasi gerektigi gercegini tasir.
Beyaz tenli kız kanka olmadığı ve hepsi potansiyel sevgili olduğu için sorun olmayacak şeydir.
Lan bir beyaz tenli kızla niye arkadaş olyim ben? Niye? Vicdanım dayanamaz.
erkek ve yakın arkadaşpuhahahhaj lan hala anlayamadınız erkekler size arkadaş gözüyle bakmaz hele az bile olsa güzelseniz. erkek ve kadın arkadaşlığı saçmalığı ancak bir taraf tipsiz ise gerçekleşebilir..
Başıma geldi. Yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi, birbirimize sevgililerimizi anlatırdık. Aklınıza gelebilecek her konuda konuşurduk. Bir gün çıktı dedi ben çok düşündüm, seninle evlenmek istiyorum ileride diye. Sonra da hiçbir şey eskisi gibi olmadı. Sonuç mu, konuşmuyoruz artık. Bazen içim acıyor aklıma geldikçe, dostluğumuzu bozmamalıydın lan.
Yüreğin önüne geçilemiyor. Olmasa iyi; çünkü, hiç birşey eskisi gibi olmuyor ve bitiyor. Dertleştiğin günlere özlem duyuyorsun.
bir süre "uzak arkadaşa" dönüştürülmesi gereken kişidir. hisler geçince tekrar yakın olur nasıl olsa.
Yavaş yavaş uzaklaşmaktan başka pek çaresi olmayan durumdur. Çünkü ister istemez eskisi gibi içinden geldiğince davranamazsın. Yaptığın en ufak şakada ya da gülümseme de bile acaba yanlış mı anladı umut mu verdim tripleriyle kendini de kasarsın. Sonuç olarak üzücü.
Çok zor bir durum çok yakın oluyorsun dost sonuçta sen öyle bir şey düşünmüyorsun ama o farklı gözle bakmaya başlıyor. Sonra o üzülmesin diye uğraşıyorsun çabalıyorsun ama hep olduğu gibi bunda da başarısız oluyorsun hem üzülmüş oluyor hemde dostluğunuz bitmiş oluyor bir dahada eskisi gibi konuşamıyorsun.
Artık, " yakın arkadaş" tanımına uymayan kişidir.
Eskiye dönmek imkânsızdır.
Acıdır.
önce ben ona aşıktım. tahminimce o bunu biliyordu ancak arkadaşlığımız bozulmasın diye bilmemezlikten geliyordu bense öyle değilmiş gibi davranıyordum.

aradan yıllar geçti. ben olayın aşkla alakası olmadığını tamamen hormonal dürtülerden kaynaklandığını anladım. kendisine karşı arkadaşça sevgiden başka hiç bir şey yoktu.

büyüdük ve o bana aşık oldu. ben de biliyordum ama bilmemezlikten geldim hep ama o bunu kaldıramadı. sanırım artık arkadaş değiliz.
Başıma geldi bi kaç kez
Çok zor bi durum kırmak istemiyorsunuz ama uyarmanız da gerekiyor.
Üniversitede başıma gelmiş durum.
ilk söylediğinde çok şaşırdım, biraz soğukkanlı olmam gerekiyordu. Uzun uzun konuştuk, benim böyle bir düşüncem olmadığını olmayacağını anlattım. O içindekileri anlattı derken arkadaşlığımıza devam ettik. Hala oturup muhabbet ederiz. Uzun süreli de bir ilişkisi var.
Aşkın kuralı yoktur, yakın arkadaş, yakın dost tanımaz. Olmuşsa olmuştur, yapacak bir şey yok.
Arkadaşımın top olduğunu gösterir.