hitler almanyasından ve tecavüze uğrayıp katledilen masum sivillerden ölesiye nefret eden bir güruhu kusura bakmayın ama insan yerine bile komam ben.

kan davası ve kin güden orta doğulu bir kabile olduğunuzu bu kadar belli etmeyin!
özellikle sizden bahsediyorum!

cermen asıllı akrabalarının ailesine nasıl silah doğrulttuğuna anlam veremeyen, yahudi asıllı masum almanlar değilsiniz!

katledilen milyonlarca sivilin aksine, alman kanı dahi taşımadığınız halde almanları şeytanlaştıran siyonist ucubelersiniz siz.
almanyanın mülteci akınlarıyla, terör eylemleriyle felakete sürüklenişi bile size haz veriyor, belki de bir noktada aranızdaki elit simalar bu süreci körüklemiş de olabilir, hitler aptal bir zalimdi, siz kelimenin tam anlamıyla iblissiniz.
(bkz: Ermenilerin Atatürk nefreti mide bulandırıcıdır)
farklı olmayı havalı olmak zanneden, ilgi isteyen insan cümlesi. aşırı milliyetçi olabilir, netekim atsız'da doğrulamıştı faşist olduğunu.
başlık yetmediği için bu şekilde bir cümle kurdum. sermayenin köpeği olmuş milliyetçi yahudilerin hitler nefretinin tam anlamıyla ikiyüzlü ve aptalca bir tutum olduğuna inanıyorum.
aptal o cocugu, git bir toplama kampi gez, ondan sonra yaz.
toplama kamplarını hitler adına broşür, gazete, silah, otomobil üreten alman milyarderler (cermen vs yahudi ) yarattı, ve orospu çocuğu amerikalılar nazi bilim adamlarını istihdam ettikleri gibi, hitlerin yarattığı savaş sanayisini beslemeye devam ediyor hala, israille birlikte hem de!

orospu çocuğu olmamaksa niyetiniz, bu sisteme kulluk etmekten vazgeçeceksiniz!
ikiyüzlü orospu çocuğu kapitalistlerde azıcık utanma olsa, soykırıma maruz kalmış yahudileri ülkelerine davet ederken, soykırımcı psikopatlara özel laboratuvarlar kurup milyonlarca dolar ödenek ayırmazlardı.

bu sistemi yücelten yahudinin de aklını sikeyim ben.

elin psikopatı ananı sikip, insanlık dışı işkencelerle katledecek, sen de bu herifi el üstünde tutan amerikanın cennet olduğunu iddia edeceksiniz?

hassiktir lan ordan!
hitler gibi düşük iq lu siyasileri her zaman fabrikatörler, tefeciler, tüccarlar, cebi yağlı burjuva sınıfı piyasaya sürmüştür. orospu çocuğu liboşlar niye kapitalizmi şeytanlaştırmıyor o zaman?

çünkü bindikleri dalı kesmiş olurlar, aklı selim yahudilerin amerika dışında varoluş mücadelesi vermesi ve bu arzunun dahi yine lümpen, siyonist yahudiler tarafından baltalanması beni hiç de şaşırtmıyor!
Naziler de israil de savunulamayacak işler yaptıkları için gerçekle asla uyuşmayan iddia cümlesi. Bir halkın masum insanları öldürmesi, hangi halka mensup olursa olsun yanlıştır. Naziler de, ruslar da, israilliler de hatalıdır.
yahudi soykırımı, birinci ve ikinci dünya savaşlarına, öncesinde kurumsal dinler adına işlenen onca yağma ve talana sebep olmuş burjuva kapitalizmi ve derebeyliklerin, ilkel kapital anlayışa sahip krallıkların ve sultanlıkların şaheseriydi.

kapitalizm, bugün bile yahudi soykırımına benzer facialarla can almaya devam ediyor.

ve milyonlarca yeni hitler yarattılar!