bugün

hoşgelmişci yazarlardan değilimdir pek. lakin yazılarına göz atınca ilk hoşgeldin diyeni ben olayım istedim.

nicki güzel 6. nesil yazar.
(bkz: eve giren hırsızla girilebilecek diyaloglar) başlığına yazdığı entry ile gülmemi sağlayan nesildaş.
iyi yazıları olan sözlük yazarıdır..
kendisinden bir an once hamso kelimesinin anlamini ogrenmek icin caba sarfettigim yazar.
*
anormal çıkma teklifleri başlığındaki entryleri ile yarmış yazardır. takipteyim, tamam.
(bkz: azrail ile girilebilecek diyaloglar) başlığına girmiş olduğu entry ile gülmeme sebep olan yazardır.
(#5983436) konulu seven yazar *
şu günlerde özellikle istanbul'daki yazarların pek de hoş karşılamayacağı bir nicke sahip yazar.

(bkz: sele yardım ve yataklık)

ha bi de başlığı refere eden entryler giriyor sürekli.
uslubunu, mizahını, çoğu zaman düşüncelerini ama hepsinden önemlisi bunları ifade ediş biçimini sevdiğim, takdir ettiğim yazar. ilgi ve beğeniyle takip ediyoruz.
yazılarına denk geldiğimde dalga geçtiğini düşündüğüm yazar. ama güldürmesi üzücü tabi. kimseye bulaşmayan kendi halinde yazar. ha hoş gelmişmidir orasını bilemicem şimdi. *
kimseye bulaşmasa bile saçma başlıklar açmaktan geri durmayan yazar. koştursun efenim, en azından zararı yok, dinimizle imanımızla oynamıyor.
sözlükte imla kurallarına riayet eden ender yazarlardan. kimseye bulaşmasa bile en azından dilimizle imlamızla oynamıyor.
hiç konuşmadım, görüşmedim. sözlük jargonuyla belirtmek gerekirse tanımam etmem. lakin entry lerinden tanıyorum kendisini. parıl parıl parladıklarını ifade etmek zorundayım. dikkat edin hemen seçiliyorlar. bugüne kadar fikirlerinden dolayı kimseyi ne eksilemiş ne de artılamış biri olarak, üslubuna ve diline hakimiyetine şapka çıkarıyor, yalın ancak kıvrak bir zekanın ürünü olduğu çok belli başlık ve entry lerinin devamını diliyorum.
ek iş olarak sözlük yazarlığı yapan şair ve öykücü.
uludağ sözlükteki ilk arkadaşım. diğerleri için umutlandırıyor.
Türkçe' si ayna. kendisi ışık pek çok konuda.
şiir seven insandan kötülük gelmez tezimin güçlü ıspatlarından biri.
yağmur yerine başlık besliyor sanırsam. ama sıçmıyor, besliyor. güzel olan da bu.
asmayıp, beslenilesi yazar.
nesildaş yazar.alışverişe düşkün oldugunu dusundugum yazar.
çift kenesetli kasım sakası'dır muhtemelen kendisi.
kibar, zarif, iyi yazan yazar.
#6374015 entrysiyle yardırmıştır öpüyorum onu ben.
(bkz: #6374015)harbi yardırmıştır. yalıyorum onu ben.
sözlüğün yaş ortalamasını yükselten yazarlardan. seviyoruz kendisiniz ailecek.
gönül dostu, kadim insan...
sözlüğün artı değerlerinden...
aynı çatı altında olmaktan zevk aldığım yazarlardan...

(bkz: ruhbesleyen)
yazdıkları ile beni güldürmeyi başaran ender yazarlarımızdan biri. kendisini takdir ediyor ve plaketini sunmak üzere zall'ı davet ediyoruz. ama gelmiyor.