bugün

Belki bugun degil, yarin hic degil ama mesela 53 gun sonra buraya bak, bunu gor ve beni bul.

Telefonum kirildi, butun numaralarim gitti.

Yeryuzundeki tum duygulari birlikte sahiplendigimiz yazar.
yazdığım entry'ye cevaben "kendine acilen bir tokmakçı bulmalısın" şeklinde bir mesaj atmış yazar.

sen beni dinlemedin, başkasını dinledin. keşke beni dinleseydin, başkalarını değil...
duble yol yaptırdım kalbime
biri geliş, biri gidiş...
bir blokaj koyulmuş gönlüme, ister savaş, ister seviş...
Lanlı lunlu konuşup küfür edecek kadar seviyesiz biri. 10 tane açık eksi atan benim sanki sataşıp zeytin yağı gibi üste çıkmaya çalışan yazar.

Açık eksiyi kaldıramayan yazar.
Gereksiz yere polemik yapan ezilmişlik sendromu olan yazar.
Ankara hukuku kıskanan yazar.
Kim oldugumu size minnak bir calisma ile aciklamak isterim hanımefendi.

görsel
'arkadaşı olmayan' yazarlara özelden atar yapıp yanıt almak istemeyen, o yüzden 'sadece arkadaşlarından özel mesaj alan' yazar. yahu cevabını duymaya dahi güç bulamadığın sözü ne diye söylersin ki?
(söz konusu entryi yazan kardeşimizi eksi oyladım ancak bir amacım yok sadece beni kimse sevmediği için bir kadinin bir erkeği sevmesi hoşuma gitmiyor).
Gene neye sıçtık acaba.. nolsun işte bok götürüyor ortalığı.
fedaileri de geldiğine göre tamam çekilmez buralar artık.
Çok içtiginden belayı çeken yazar kişisi.
merhaba, boşver böyle salaklarla uğraşma, değmez. seni bilen biliyor hiç takma kafana. o zaten garip bi tip.

bu arada ben antuan, senin isim neydi?

ya özel mesaj sandim da başlığa yazıyomuşum, tüh yakalandım.

(bkz: ey tibb meriçliği senden öğrenecek değiliz)
evde kalmış olduğunu inkar etmemesi dikkatlerden kaçmadı askjdgasd.
(bkz: #37911420) evde mi kalmış ne. buralardan düşürmeye çalışıyor işte.
ona niçin, ne zaman, nasıl, nerede teşekkür ettiğimi kimsenin -bizim bile- bilemediği yazar. yıkılır, yakılır ve kül olurdu insanlar ve sen dönüştürürdün ankaya hepimizi. oysa ben yarım bıraktığım kitapları bile yeniden yarım bırakırdım. hem erkekler hem de kadınlar hakkında yanılırdık, yanıltmadan birbirimizi.

ve elbette biliyorsun sen de doğum günüm kadar -ki gördüm onu-, gökyüzüne bıraktığımız her balonu uzaylı bir çocuk yakalayıp mutlu oluyor günün birinde.
anladığım kadarıyla laz.
anladığım kadarıyla saz.
Mesajı da kapatmış. Gene kimle dilbilgisi kavgası yaptın amk.*
anladığım kadarıyla kaz.
anladığım kadarıyla kız.
Güncel hayatta asla bir işe yaramayan tipleme diyen ama zerre bilgi entrysi olmayan yazarların; profilinde iki saat gezseler, ufuklarını iki kat açacak yazar.

Ayrıca güncel hayat nedir ya. Komiksiniz.
Severek okuduğum bir yazar.

Bir tespit yapmış. Önemli mi? Değil. Küçük hesaplara girilmemeli.

Hayırlı günler.
(bkz: on birinci nesil)
Bilgi entryleri giren yazar.

Guzel bilgi icerikli entryler falan da, karma, ulu puan falan neymis ya? Hic usenmedin mi 3000 karakter entry girmekten bu konuyla alakali? Yok biri birinin avukatiymis, bos ver bak dalgana insanlar neler konusuyor bunlara bakarsan ohoooo

Yaptiginda hic bir mantik olmayan yazar.

Edit: Ilk defa bilgi icerikli entry giren yazari donuzlama ihtiyaci hissediyorum.
Bir ara itiştiğimiz yazar. Şöyle itişmekten gelen ön yargıyı kenara koyunca "aslında eğlenceli de yazıyormuş" ya diye geçirdim içimden.

Bin yıl geçti, artık sataşmalarımız son bulsun ipek urgan.

Nick konusuna gelince bir türlü içime sinmiyor hiçbiri ne yapayım? Umarım günün birinde bulurum düzgün bir şey. Her konuda hızlıyımdır bebek *
güncel Önemli Başlıklar