bugün

modifiye edilmis bir xbox 360.

http://static.blogo.it/ga...ferenzexbox360slim_01.jpg
yeni bir sigara ismi gibide olsa microsoftun yeni oyun konsoludur.
hareket sensörü çıkınca kullanıcılara yeni xbox aldırmayacaklarını sinyallediklerini düşündüğüm ince oyun konsolu.
daha önce konsol kullanmamış biri olarak,hakkındaki genel yorumlara,incelemelere ve orijinal oyun fiyatlarına bakarak ps3'e tercih edip almayı düşündüğüm konsoldur.* kullanıcısı olan yazarların bu doğrultudaki önerilerine çok,çok açığım.*
hakkında hiçbirşey bilmeyen lerin atıp tuttuğu konsoldur.

3k sorunu ve ısınma sorunu çözüleli yüzyıllar geçmiştir... yıl itibarı ile piyasadaki konsollar arasında en tercih edilebilir oyun konsoludur.
Hala kronik 3k sorununu veren sikindirik konsoldur.
(bkz: (vid #21294))

Ps3 her daim sikertir.
Xbox360 ta gow3, kz3, lbp, GT5, mgs4, Uncharted, heavy rain... gibi oyunlar yok bu konsolda ne sikime yarıyor anlamış değilim fakir konsolundan başka bişey değildir. Bir GOW 3 ü oynamadan ben oyun oynuyorum diyen insan harbiden henüz hiçbir şey görmemiştir heleki bide heavy rain var inanın ne Pc nede diğer konsollar böyle bir yapım görmemişlerdir.
isminden anlaşılacağı üzere küçük fakir işi bir alet. bende bunun jumbo boyu var efendim malikaneye sığdıramıyoruz.
-ortak platform oyunlarda grafik işlem kapasitesi ps3'ün eline verir,
-ps3'ten daha kaliteli malzeme ve işçilikle üretilmiştir,
-daha ergonomiktir, oyun oynarken elleriniz ağrımaz,
-jasper kasalardan sonra (yaklaşık 3 yıl) 3k ve ısınma sorunu tarihe karımıştır, bakmayın siz o yutubda bok atan andavallara, aynı andavallar ps3'e de aynı şekilde bok atmaktadır. ısınma ve 3k sorunu her elektronik cihaz için kabul edilebilir değerlerin çok altındadır.
-fiyatı çok uygundur
-korsan oyunlar konusunda hatrı sayılır bir geçmişi ve birikimi vardır
-online ortamlarda ps3'ün online ortamlarını her türlü tokatlar, ps3te karşılaştığınız lag vs. sorunlarla karşılaşmazsınız biraz daha eğitimli, zeki ve konsollarla ilgili bilgi sahibi olan kesime hitap ettiğinden maçın yarısında çıkan ergenlerle kolay karşılaşmazsınız

ve kinect olayı var tabi;

aslında yukarıdaki maddeleri (bunlar gibi çoğaltılabilecek tüm maddeleri) sittir edin... kinect var lan... xbox her konuda ps3'ü siler, mesele kinect'e dayanınca ps4'ünde ağzına eder muhtemelen...

bilip bilmeden konuşmayın! konuşalara da itibar etmeyin...

onlar gidip sadece 1 oyun oynamak için koca konsol alsınlar (ha hakkını yemeyelim, oyunların şahıdır gow, o ayrı)
ps3'ün her türlü eline veren konsoldur.
xbox live online sistemi ile ps3'ü kanırtır acımaz.
şu an oynadığım konsol. muhteşem bir makine, ps3 ile karşılaştırılması bile yanlış. özellikle grafikleri, gerçekçiliği oynayıcı çok etkiler. microsoft sırf xbox için özel oyunlar üretmekte böylelikle konsolun kalitesi daha bir anlaşılıyor. kinect'e gelince çok ayrı bir tat. tek kelime ile mükemmel.
300 tl ye alıp 450 tl ye kakaladığım sağlam bir makina. ps3 deki 100 liralık oyunları 5 tl ye oynayabilirsiniz. zaten ps3 ün eline ilk bu konuda veriyor. diğer özelliklerde de siki patmıştır efendim ps3 ü.
harika birşeydir...assault heroes bu oyunu oynadığın daha mütiş oluyor.
playstation 3 ile karşılaştırılırken sadece online hizmet olayının göz önünde bulundurulmaması gereken konsol.

"ps3 siker" ya da "xbox sokar" demiyorum ama mantıklı bir karşılaştırma ve yapıcı bir eleştiri yapabilmek adına bütünlemesine bir karşılaştırma yapmak gerekir.

iki konsolun da üstün özellikleri olduğunu ve birinin diğerini asla tam anlamıyla ezemeyeceğini düşünüyorum. param olsa ikisini de alır pro-gaming olayının amına koyardım, ama malesef sadece playstation 3'e sahibim.

umarım yakın zamanda bir xbox 360 da alırım. kinect falan güzel şeyler bunlar.. *
oyun bakımından gayet zengin, 3k sorunuda jasper 65nm ve altı teknoloji ile üretilen boardlarda zaten yok. amma velakin şu internet explorer ve youtube uygulamalarını kullanmak için live gold üyesi olmanız gerekiyor yani paralı kullanabiliyorsunuz. onun haricinde gerçekten ps3 yerine tercih edilebilecek bir alet.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar