bugün

bilip bilmeden atan tutan yazar.

hayırlı işler ihaleci.
https://m.uludagsozluk.com/e/33184815/

bu entry 15 temmuzdan once girildi.
dün sabah yether yha bu ülkede ya$amak istemiyorum noktasındaki bir çiçek çocukken gece yarısı baya baya adnani'ye dönen kolpacı tostos.

hayırdır ibiş ? ışid'i değil de ülkesini teröristlere karşı savunan ırak askerlerini savunmam seni niye bu kadar irrite etti ? bir ışid üyesi bile bu kadar şarlamazdı. herhalde bizim bilmediğimiz şeyler yaşıyor.
işidi savunan senin gibi olsun rafızi hırbo,

şimdi bak tel Afer halen IŞiD'de, Tel Aferli Sünni Türkmenlerin çoğu IŞiDi destekliyor şu an, çünkü IŞiD gider Şia gelirse olacakları çok iyi biliyorlarda ondan, sonra derler işid niye destekçi buluyor, senin mezhepçi ağaların işid geldiği zaman arkasına bakmadan kaçmasaydı oğlum banane.
ışid giderse çok kötü olur melis ühüğe ühüğe ekolünden kopup gelen latent sempatizan. tipe bak yha. bir tane negatif şey söyleyip elli tane "ışid'e neden ihtiyacımız var" maddesi yazacaksın ve ben ışid'i savunmuyorum diyeceksin ha dfkjgdfsfd...

lan sen bizimle alay mı ediyorsun potansiyel canlı bomba ? şu zeka seviyesindeki bir varlığın 4 yaşında mama yerken boğulup ölmesi gerekirken uludağ sözlük'e gelip yarrak kürrek argümanlarla ışid'e giden desteği olumlamaya çalışmasına izin verenlere asıl yakası bağrı açılmamış nameler yollamak lazım.
uzun bir aradan sonra sözlüğe geri dönüş yapan yazar, hayvan sever, metal dinler, yobaz düzerdir.
demek ki 19 yaşında bu yıl üniversiteye kayıt yaptırmış, saçları uzatmaya başlamış.

gelsin sen de gel amk.
kendisi 19 degil 28 yasındadır.