bugün

Hubei eyaletinin baskenti. 9.5 milyona yakin nufusuyla Orta Cin'in en kalabalik sehri.
görsel
görsel
görsel
görsel

Korona virüsü nün yayıldığı şehir hayalet şehre döndü.
"ben efsaneyim" setine dönmüş şehir. hareket eden her şeyi ölü diri yiyorsunuz beter olun.
5 yıl sonra youtuberların uğrak yeri olacaktır. Şu anki çernobil gibi.
Özellikle virüsün bulaştığı pazar yerinde selfie yapanlar çok fazla olacak.
görsel
(bkz: megakent) 11.5 milyon nüfuslu bir şehirmiş. karantina'nın boyutunu tahmin edebilirsiniz. bu durumda bile (bkz: wuhan üniversitesi) 2020 yılı için burslu öğrenci alıyorr ilginç.
görsel
anlam bozukluğu var.
koranın çıktığı yer. işin enteresan yanı kara vebada buradan çıkmıştı.

peki soru şu bu bir tesadüf müdür ?
Atom bombası hak eden yer.
Aklıma hep duhan suresini getiriyor ya.
Amını ırzını siktiğimin memleketi. Dünyanın anasını siktiniz lan. Atom bombası atın amk şehrine.

Siktiniz dünyayı eylediniz viran. Soktumun çekikleri, yeter da.
Amk memleketine bütün dünya bomba vs atıp yerle bir etmeli

Taş üstüne taş gövde üstüne baş kalmayacak..

Y*rak kafalilarin yüzünden yüzyılın en büyük felaketi dünyayı vurdu.
yanlış hatırlamıyorsam kara vebâ dâhil üç büyük salgın direkt olarak bu lokasyondan çıkıyor.

be amınakoduklarım, ne güzel nehriniz var, merkezi yerdesiniz, ticaretin döndüğü bir bölgedesiniz, insan gibi yemek yeseniz n'olurdu yani?
el yapımı bateri zilleriyle bilinirdi eskiden.
midesini bağırsağını siktiklerim, helak olursunuz inşallah.
virüsden kurtulduğunu iddia eden eyalet.

size koca bir nah çekiyorum virüsten kurtulduğunu zannediyor embesiller halen pandolin yarasa yiyorsunuz köpekleri tavukları canlı canlı yiyorsunuz size insan diye kimlik veren devletin ta anasını avradını.... ulan ders almadınız mı ? hayvan gerekli işlemlerden geçirip öyle yenilmeli demiyor mu kodumun profesörleri.

ya tamam bak afrikalı çıkıp ebola yaysa birşey demiyeceğim çünkü adamların suları kirli yemekleri kirli tasları tabakları kirli elleri kirli ve bu kiri temizleyecek teknolojileri yok veya çok sınırlı.

neyse pandolin gömmeye devam şerefsizler.
Korona burdan yayılmış beyler.
Öyle diyorlar ama drone diyenler de var.
Bir felaket şehri.
Lan sizin yüzünüzden kelle paça çorbası içemiyorum belanızı sikeyim emi.
yok edilmesi gereken yer.
dünyada atom bombasını hak eden tek yer.
Annem buralı.