Tanımıyorum ama özünde iyi bir insan olduğuna eminim.
kalbi temiz birisine benziyor, önceki nicki neydi acep ?
vakti zamanında küçük robotların dövüşlerini anlatan bir çizgi filmdeki dövüşçü robotlardan birinin adı.
hikayesi çok güzeldir. egonun ve özgürlüğün bedelinin derinlemesine ve mükemmel anlatımını içerir.

antik yunanda ne kadar bilgin insanlar yaşıdığının ve ne kadar elit konuların işlendiğinin bir kanıtı.

daedalus'un oğludur kendisi.
muhtemelen daha önceden donuzladığım şuursuz bir futbol fanatiği yazarın yeni nicki. bak kardeşim, ben dürüstüm, yeri gelince över yeri gelince eleştiririm. lütfen bana hak etmediğim ithamlarda bulunup haksızlık yapma.
iyi ki seni donuza eklemişim. iyi ki okumuyorum. sen de şuursuz tüm futbol fanatikleri de uzak olsun. yazıklar olsun futbolun dostluk bağlarını sarsan herkese. yazıklar olsun!
şimdi beni sildiysen yazdığımı nasıl okudun?

silmediysen niye iyi ki donuza ekledim diyorsun.

teşekkürler saygılar.

iddia makamının başka bir sorusu yok. (bkz: swh)
ciddiye alınmaması gereken bir yazar. donuzlayın gitsin.
açtığım başlık yerinde ve her türlü sözlük kurallarına uygun.

link orada, linkle entry arasındaki ilişki reel.

küfür yada hakaret yok.

linkle hiçbir türlü bir oynama yok kendi nezdinde.

boş yapıyorsunuz boş. başka bir şey değil.
(bkz: dr harleen quinzel/#34449566)

fox'un yaptigi marvel filmleri ile marvel'in bir ilgisi oldugunu zanneden bir tip.

bak kardesim x-men filmlerinde marvel logosunun olmasi ve marvel isbirligi ile hazirlanilmistir yazisinin gecmesi karakterlerin marvel'dan alindigini belirtmek icindir. bir nevi pazarlama taktigi yani. yalniz marvel'in bu filmler uzerinde hicbir kontrolu yoktur. cunku 2000'li yillarin basinda x-men'in film haklarini fox'a satmislardir. ve fox istedigi sekilde filmleri ceker.

bilmedigin seyler hakkinda caka satma. wikipedia'dan iki uc cumle ogrenince sinema elestirmeni olmuyorsun. bunun icin zaman ve tecrube lazim. ogrenirsin ablasi, ogrenirsin.
marvel ki yarattığı en küçük karakterin bile üstüne düşerken şuan x,men'e miş karışmayacak komik olma allah aşkına.

fox kafasına göremi düzenliyor senaryoları?

hepsi marvel ekibindeki çizgi romanlar konusunda master yapmış kişiler tarafından şekillendiriyor.

son rütuşu da yönetmen yapıyor.

marvel hiç yok dedin sen. ss ile sana cevabını verdim korkak gibi entry'ini sildin birde horozlanıyorsun.
miliyeti olmayan yazar.

kürt yada türk yada vs ha sizin kullandığınız tabirlerle tatar türküymüşüz. trabzona göç etmişler.

siz eşekli başlıklara doluşurken iyi sizle eğlenmek için yapıyorum, hak ediyorsunuz çünkü.

zorunuza gitmesi de ayrı bir hoşuma gitti.
modlara durduk yere laf atan yazar. çok gergin birisi.
ikarusun kanatları... Kendisini sözlüğe gelmeden evvel okumuştum atarlı bir yazardı.
aktif olarak etnik kimlik çatışması yaratan kımıl zararlılarına verilen ihtimas'a göre az bile diyorum.
tam 1.5 yıl oldu sözlükte.

az ama öz insan tanıdım şurada onlara da teşekkür ediyorum.

sevmeyenlerime de bir şey demiyorum onlar zaten gerekli cevapları verdiğim için sevmiyorlar beni.
donuz listemde bulunan ve donuza eklediğim için her zaman mutluluk duyduğum, galatasaray hakkındaki kırıcı çıkışları ile üzen bir yazar. mutlu olsun ama uzak olsun.
http://m.uludagsozluk.com/e/35761677/

Etik bir zibidi.

Kişilik karakter analizi yapmak sana mı kaldı aslanım.

Buralarda böyle tuttuğum takım efendi bende efendi efendi takılayım ayaklarını bırakacaksınız. Sen holiganizm görmemişsin.

Şimdi ılık ılık tut takımını hadi bakim.
yaptığım şaka size değil kendime hitap ediyor. kısaca siz gülün diye değil. kendim eğleneyim diye yapıyorum o şakaları.

soğuk espirilerin ortama kattığı klima hissi...

anlayamazsınız...
(bkz: #36626346)

entrysi ile aralıksız 5 saniye gülmemi sağlamış yazar. teşekkürler.
Kötü niyetli bir yazar. Hala silik yemiş, cevap veremeyecek bir yazarın arkasından atıp tutuyor. Biraz insanlık ve delikanlılık varsa sende bırakırsın bu saçma hareketleri. inşallah çok şey istemiyoruzdur.
önce abberline değilmiş gibi attığın entryi sil sonra konuşuruz donuzların efendisi.
tüm ricalara rağmen hala silik yemiş bir nickin ardından atıp tuttuğu için bu nickimle ilk ve son kez bir şey yaparak donuza eklediğim yazar. zaten onsuz bir sözlük benim için daha huzurlu olacaktır. artık yazdıklarını görmeyeceğim dostum. çıldırabilirsin. *
ne yaparsa yapsın, ister nick altıma yazsın ister galerime resim koysun, değerli zamanımı ve sabrımı kendisi için harcamamı sağlayamayacak kırıcı yazar. duvarın öte yakasında olsun hep. sen hep orada kal olur mu ? böylesi daha güzel...
dünyanın en büyük beşiktaşlısı.
kendi kendine konuşmuş ve beni engelleme kararı almış yazar.

102. defa abberline tarafından donuzlanıyorum.

sıcak yaz havasında iyi geliyor ama *
abberline'den çok ayar yedim mesela bişey yazardım bir entry. beni 100 kere donuzladığını iddia etmesine rağmen entryime göndermeli entryler girerdi.

sonra başlık altında gerekli cevabı alınca. donuzladım görmüyorum. boşuna yazmayın tarzı şeyler yazardı, yaram büyük.

not: yazardı demişim yazardın *