bugün

95 kullanmışlığım var 97de age of atardım hey gidi günler.
3.1 nc falan o zamanlar güzeldi de şimdi düşününce facia tabi.

Ek: eksik yazmışım başlık için.
3.1
3.11
Nt
95
98 + se
2000
Millenium

Ve ilerisinde ki tüm sürümler.

Her ne kadar aslen gnu/linux kullansam da ms'da arada bir lazım oluyor.
en tatlı nesildir.bilgisayarla tanışmam win95 'te oldu. lakin ilk bilgisayarım win98 'di. xp çıktığında havalara uçmuştuk, o zaman pes 3, pes5 falan oynardık. Hey gidi kırtasiyeden disket aldığımız günler hey.
95 98 me
gözümde canlanır koskoca mazi.
95 nesli var olur mu.
Beklersin aćılsın diye, beklersin internet bağlansın diye. Hayattan bezdiren programlar.
Paintte ev, bulut, daire ve bilimum geometrik desenlerin içini doldurma ve wordart konusunda mecburen uzmanlaşmış kişilerdir.

he bi de yahoodan mail adresi almaya çalışan, dos kullanırken hacker havasında gezen nesildir.

gelin bi sarılım.
Babamın yanına hastaneye giderdim. Devlet hastanelerinin içinde hastane polikliniklerine ilaç servis eden Bir eczane vardır bilen bilir. Babam oradaydı. Gittiğimde Windows me ve Windows 98 yüklü eczane programlarının yüklü olduğu makinalarda mayın tarlası oynadığım çok olmuştur. Ergenliğe girerken bir keresinde köşedeki bir pc de Yahoo yu açıp 'çıplak kadın resimleri' araması yapmıştım. Sonra orada çalışan fatih abi ye 'fatih abi burada yapılan her işlem izleniyor mu' dediğimde evet izleniyor biz de özel işlerimizi yapmıyoruz demişti. Nasıl elim ayağım titremişti ifşa olacağım diye. Windows 98 denince benim kafamda hep bu korku dolu anı canlanır.
98 dir. internet kafe de kullanmıştım. ama eve bilgisayar çok daha sonra alındı. windows vistaydı işletim sistemi. bundan öncesinde mac kullanıyorduk. eskiden pc kullanmadığım için vistadan başladım direkt.