Az önce yaşadığım hadiseden mütevellit yaptığım eylemdir.
Şöyle ki 3 milyar bayılıp aldığım üzerinde beats audio ses sistemi var diye övündüğüm makinenin hoparlöründen gluk gluk(evet aynen böyle) sesler gelmeye başlayınca çileden çıktım.

Lanet olası firmayı aradığımda 7 kuramazsınız dediler ama benim şartellerim indi bir kere.

Linux'u da geri almanın verdiği kuzurla 5 GB kotamın 400 MB'ını şimdiden harcamanın verdiği derin huzuru yaşıyorum.
beklenilen geri dönüştü.

ıos7'den dönüp ıos6'ya geçen applecılar gibi şaşırtmamıştır.
ben 3 sene önce windows 7'ye sinirlenip xp kurmuştum. kuruş o kuruş hala daha xp kullanıyorum. bir ara mozilla'ya kızıp netscape kurayım dedim ama o yemedi tabi ki.
ikiside bir bilgisayara kizip yeni bilgisayar almak degildir. (bkz: swh)
98'e kadar gidecek olan kurma eylemidir.
Attan inip eşeğe... sakin ol. Şampuanını değiştir, kepek yapıyor. Zenginin malı... hayat hoş, haydi çoş.

(bkz: uludağ sözlük tüketici hakem heyeti)

Windows'un en son sürümü yerine bir önceki sürümünü tercih etme yöntemi. Kişisel sorun ve çözümü.
tamamen dokunmatik paneller için tasarlanan ve mouse kontrolünün zor olduğu gereksiz bir yazılımdan kurtulup rahata ermek için yapılandır.

helal olsundur yapana.
Hp'nin imkansız demesine rağmen kotamın 1 GB'ına kıyarak tüm driverlarını bulup halledebildiğim eylem.
attan inip eşeğe binmek.
Windows 8 gibi ezik bir sistemden kral sistem olan Windows 7 ye dönmektir. Paranız varsa mac kullanın yoksa dediğim gibi Windows 7 candır.