bugün

Nightwish'in mükemmel şarkısıdır. Şarkıdaki kemana aşık olabilirsiniz.
Böyle bir şarkı olduğunu bile unutmuşken, başlığı görmek duygulandırıp eski günlere götürmüştür.
Değerli parçalardandır.
Filmi sauntrack ve klibi kadar iyi değildir maalesef.
Ben bu isimde bir roman okudum ama yazarinı hatirlayamıyorum.
Anılarımı depreştiren, beni depresyondan depresyona sürükleyen muhteşem şarkı. Keşke o gitarı kafanda parçalasaydım da bu şarkıyı senden duymasaydım zalım dedirtir.
Ayrıca piyano versiyonu da çok hoş.
Yeni haberim oldu bu şarkıdan. Duygu yüklü. Etkileyici.
Bir zamanlar kendisine tutulduğum şahsın gitarıyla pek güzel çaldığı parça.
sağlam bir nightwish parçasıdır. ancak bye bye beautiful daha güzeldir.

http://www.youtube.com/watch?v=hTdhXxxWREo
gece gece güzel giden, nightwish'in en başarılı üç şarkısından birisi.
diğerleri için ;
(bkz: end of all hope)
(bkz: sleeping sun)
(bkz: neden dudakların kızarmış arkadaş)

güzel şarkı, eved.
Islander bir bu iki. En duygu yuklu iki nightwish parcasi. Uyanikken ruyaya dalmak icin ideal.
Şu saatte bile hüzünlendirebilecek bir şarkıdır.
Fakat ben geceleri hüzünlenmeyi sevdiğimden, geceleri dinliyorum.

Tanıma gelirsek:
Gerek sözleriyle, gerek klibiyle, gerek melodisiyle insanı derin düşüncelere sevk eden nightwish şarkısı.

Benim "az bilinen güzel şarkılar" listemde yer edindiğinden, dinlememenizi öneririm.
Evet, dinlemeyin.
Beni çok fazla geçmişe gmtüren ve ordan getirmeyen enfes nightwish parçası. insanın içi titriyor. O nasıl ses?
Yeni tanıştım,çok geç kalmışım.
Nightwish'in efsane parçası.
sevgili ile sevişirken dinlenirse tutku kat sayısı 10 kat artabilir.
bir dönem loop'a alınan.
dönüp dönüp tekrar dinlettiren.
asla sıkılamayacağınız tek şarkıdır.
ve ayrıca tam bir kış şarkısıdır. muazzam.
insanı bambaşka bir havaya sokan şarkı. hayır, her dinlediğinde güzel gelebilen kaç şarkı var ki?
nightwish'in hem girişi hem de 01.25'ten sonraki melodik kısmı insanı alıp götüren ve geri getirmeyen şarkısı.
Gel dinle de ağlama şimdi..
Bir adet nightwish şarkısı bu sefer erkek solist söylüyor.
Uuuu beybi beybi aşıkken dinlemeyin. Üstüne unforgiveni asla dinlemeyin.
nightwishin belki de en soft şarkısıdır. altında tuomas holopainenin imzası vardır.
Bok gibi şarkı. Eskiden şarkı ortalık malı olmadan önce güzeldi ama arkdaşlar çok önemsiyor yorumları birde farkımız olsun artık herkes güzel diyorsa birşeye çirkin dersen senin olurmuş. Başlığın hortladığını görünce akıllara direk en çok seveni gelir ama burada bok gibi yazıncada bu şarkı bok gibi olmaz ama benim olur.
müziğinin verdiği tat hiçbir şarkıda bulunamayan efsane nightwish parçası. sakin ve gizemli gelir bana. geceleri dinlenilesidir. anlamlıdır da.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar