bugün

sözlük hesabı mı bu da hackleyip ekleyeceksiniz, rüya görmeyin dediğim uygulama...
asla süresi bitmeyen ve bugüne kadar hiç para ödemediğim uygulama. uygulamayı her yükleyişimde şu kadar ayınız kaldı diyor o ay asla bitmiyor.
Hala Gif kullanılmayan uygulama sanırım.
trolumsu bir yazar.
Fotoğrafa bakıcam derken kısa süreli kalp krizi geçirttiren uygulama. Neden o arama hedesi o fotonun dibinde! Neden? Neden? Neden?
Şöyle bi durumu ortaya çıkaran uygulama. Sevgilinden ayrılıyorsun. Seni vatsaptan engelliyor. 1 yıl kadar bi zaman sonra vatsap engeli kalkıyor, sana mesaj atıyor. Nasılsın diye soruyor. Cevap vermiyorsun. Günlerce bekliyor o mesaj. Sonra bi bakıyorsun tekrar engellenmissin. Burada şöyle bi durum var. Eski sevgili engeli kaldırıp mesaj atıyorsa, sen cevap vermiyorsan sonra tekrar engelleniyorsan, ne gerek var engellemeye değil mi. Çünkü burada mesaj atma telaşı içinde olan kişi sen değilsin. Kendine güvenin yoksa numarasını sil. Sildim deme. Gerçekten sil. Silersen engel de koymazsın. Sen ona mesaj atacaksan, engellemek onun önüne geçmez. O zaten sana mesaj atmiyor. Öyle iste.
anneme öğretmeye çalıştığım uygulama. Gece öğrenmek için karıştırırken yanlışlıkla milleti arıyor sonrada beni uyandırıyor kapatamadım çabuk kapat şunu diye. Anne napıcaksın bu yaştan sonra diyemiyosun kadın bir heves yeni telefon aldı kursağında mı kalsın.
Yıldızlı mesaj özelliği gelmiştir.
plası vardır. (bkz: whatsapp plus)
Bir uygulama. Lan üç gündür girmiyorum ne rahatmış böyle. Evet.
Kimin kimi engellediğini bana sorabileceğiniz platform. Bu konu üzerine tez çalışmam var.
Son görülme zamanını sık sık değiştirdiğim uygulamadır.
günlerdr bakmadım.
Umarım herkesin şundan haberi vardır. X kişisi senin pencereni ziyaret etti şeklinde bilgi veren uygulamayla fotosuna baktığınız kişinin sizden haberinin olması sağlanıyor.
Ülkenin gündemine oturmasına şaşırıyorum. Ulan kimsenin kimseye güveni kalmamış.
Rehberinde numaranızın olduğu herkesin 7/24 gereksiz yere arayabileği cinayet sebebi uygulama.
Grup mesajına ve son görülme saatinin kapalı olması olayına karşı olduğum, manita varken değerli yokken tırıvırı olan uygulamadır.
dünyanın en saçma hatasıni yapan uygulama.

hoşlandığı kız falan engelleyen varsa ulaşsın bana. swh
ebesinin amı artık denilen uygulama.

http://www.ntv.com.tr/gal...mA/dvmDo5MuKEGs-29RdNCFZA

artık herkesin ne kadar çevrimiçi kaldığını kayıt edebilecekmişiz.

mal mısınız oğlum amk buna ne gerek var?
Yuva yıkmak için yeni yeni uygulamalar üreten sohbet şeysi. Evet.
Piyasada, tahtını ele geçirebilecek, tek iddialı rakibi, vk kurucusunun uygulaması telegram'ı engellemiş uygulamadır.

Whatsapp'da telegram.com , telegram.co , telegram.org gibi, içinde telegram geçen bir link paylaşırsanız link tıklanamıyor. Dahası, mesajı seçtiğinizde kopyalama seçeneği bile çıkmıyor.

Teknoloji dünyasında rakipleri banlamak ayıplanan, kınanan, çirkin bir davranıştır. Hele ki pazar lideriyseniz... Yine teknoloji dünyasında, şeytani imaj kimsenin sizinle iş yapmaması anlamına gelir. Bu nedenle bu haber teknoloji dünyasına bomba gibi düştü. Whatsapp'ın yapacağı açıklama çok merak ediliyor.

Kırmızı Doktor Teknoloji Haberleri no 2
basit bir sms göndermenin bile ateş pahası olduğu dönemler hatırlandığında, değeri tekrar anlaşılan, güzel bir araçtır.

gerçi teknoloji gelişiyor, imkanlar artıyor filan ama yine de whatsapp iyidir ya, candır. bebeğim benim.
hatırlamak istediğiniz, anısı olan, nostaljik, hoşunuza giden mesajları yıldızlayabildiğiniz uygulamadır.
hibrit bir yazilimdir.kafasi karisan arkadaslar icin deyim de sonra yani ay mesajlarim okunmus ay nasada 5 cayinda beni konusmamislar demeyin. hem server hem client tarafli calisir ayrica p2p ozellikte barindirir.buda demektir ki... once attigim mesajlar whatsap amcanin serverina gider sonra ise client olan aysecan yada mugecans gider.ee bu whatsap amca napar.yigenim ben kimseye yan gozle bakmam kullanici gizligi diye bisey bar olurmu oyle sey diye mahallenin meydaninda soylenir.ama dayi cesmenin kurnasi sende nasil guvenek sana be ?:)
günümüz insanının en çok kullandığı uygulamalardan biridir içlerinde en rahat kullanılanlardandır kendisi.