bugün

Anneme babama öğretmek konusunda şüpheli olduğum uygulama.Kardeşimin soruları oluyor ondan dolayı lazım aslında ama şimdi verirsem devamlı mesaj atacaklar zaten hergün konuşuyoruz.Çok kararsızım sözlük.
Arama özelliğini çok sevdiğim uygulama. hehe yanlışlıkla aramasalar kimin ne stalkladığını anlayamayacaktık *

Edit: Böyle özelliğin Amk ben de yanlışlıkla başkasını aradım çocuk günaydın diye mesaj attı.
sadece telefondan girilen bedava mesajlaşma şeysi.
Buram buram taşak kokan mezun olduğum lisenin grubunu da barındıran uygulama.
The Uludağ geyikers adlı grubun Fütursuzca yazar aradığı sosyal iletişim platformudur.
Olmaz olsun böyle uygulama. Evine ateşler düşsün. Valla bak. (#28013055)
Gece dörtte bir erkeğin ne bok yemeye çevrimiçi olduğunu anlayamadığım app.
Napıyonuz amk bize de söyleyin
çok fena kavgaların dönebildiği uygulama..
the uludağ geyikers diye bir oluşumun oldugu uygulama.
grupta bokunun resmini çekip atanı da görmüşlüğüm bulunan mesajlaşma programı.
Benzer uygulamaları oldukça fazla olan, hatta çoğu benzer uygulamasına göre kötü olan, ama sırf kullanıcısı çok diye çok indirilen mesajlaşma uygulamasıdır.
Artık senin numaranı silen kişiyi göremediğin yerdir.

Eskiden görürdük. Demek her şey tamamen bitti he..
Güncelleme yapamamaktan dolayı saatlerdir kullanamadigim uygulama. Telefon gittikçe 3310 a dönüyor.
sadece elektrik faturası daha fazla gelmesin diye ayfon6 telefonumu sürekli olarak internet kapalı şekilde kullandığım için kullanamadığım uygulama. bana kalsa uçuş modunda kullanıcamda iş güç lazım oluyor telefon.
dünyanın en iyi uygulaması ama az sarj yese çok daha iyi olur.
Hala fotoğraf atmayı bilmeyenlerin olduğu uygulama. Ben değil.
Sadece abimle konustugum uygulama benin hic arkadasim yok ya olanlarla da ben okusmuyorum telefonlarini falan acmiyorum nedeni yok konusurken canim sıkılıyor cok sacmalayorlar bana sen lazimsin diyecemde melankolik olmak istemiyorum yone de soylemedim farz et.
Whatsappta birbirinize güzel capslerde gönderebilmektesiniz özellikle sık kullandıklarım (bkz: ) http://www.kansizvampir.c...betlerinde-kullanlas.html

Ayrıca artık arama da yapılabilmekte.
windows phone versiyonuna arama özelliği yeni gelen uygulamadır.
good. you?
saçma sapan arama butonu bazen işleri çirkinleştirebilmekte olan uygulama. ulan köpek gibi çalıyor bir de,hemen kapatamıyorsun da. hey yarebbim , mark ya. bok yedin.
geçenlerde bir sitede dolaşırken whatsikiş diye bir uyarlamasının reklamını gördüğüm program.
insanları, hemen elinin altındaymış gibi hissettiren uygulama. artık "naber nasılsın" kelimelerini kullanmıyoruz bile. sevemediğim program.
kullanmıyorum.
free sms amacında yapılmış program. derken popüler oldu ve facebook bünyesine katıldı. ve tek amacı para olan bu adamlar bu programa free sms in üstüne free calling ekledi.

şimdi soruyorum? bu ne zamana kadar sunacağını düşünüyorsun? bir programın hizmetinin üstüne hizmet ekleyip duruşunu etkilemek demek, menfaat demektir. eninde sonunda tamamen ücretli olacaktır.