Bu devirde whatsappi olmayan mi kaldi sorusunu akillara getirir.
Sms devrini katlayıp rafa kaldıran uygulamadır. Hayatımıza öyle girmiştir ki artık normal sms atarken garip hissetmenize sebep olur. Böyle bi samimiyetsiz, gereksizce resmi hissedersiniz.
Sanki an itibariyle mala baglamis uygulama.
gruplar için kim ne zaman görmüş uygulaması sayesinde baya can sıktığım fişleme yaptığım mesaj şeysidir.
favorilerimde bulunup son 1 saat içerisinde çevrimiçi olan her kıza "kiminle konuşuyorsun?" diye mesaj atıp, potansiyel sevgili oranımı netleştirmek istediğim uygulama. sanane lan yarram diyen bir kız olursa şayet ona anket yaptığımı söylerdim.
büyük ihtimal mallaştı yine. sorunlu program.
sozlukculerle aleme aktigimiz program. 8 25 acigiz. bu imkani sagladigi icin t$k.
yine yeniden rekor kırmış süper uygulama http://www.esaspark.com/w...isi-700-milyonu-asti.html
eğer sıkıcı ve sevimsiz biriyseniz gerek duymayacağınız programdır. çünkü insanlar sizinle diyalog kurmak istemeyecektir.
tdk: manitatakipedipgötürgeci.
Artik kimseyle mesajlasmadigim uygulama. Hoş, kimse de yok ki mesajlasicak zaten.
Kullanmak istemedigim halde kiz arkadasimin zoruyla kullandigim uygulama. Illa resim aticakmismis. Pof.
gün geçmiyor ki whatsapp kendini yenilemesin. *

öncelikle kullanımı kolay bi uygulama dır
internet üzerinden ; resim, video. ses kaydı, yazı , yer bildirimi gibi verileri paylaşmak çok kolaydır.

ayrıca fazla internet harcamaz.
wazzup diye uzatılarak söylendiğinde scary movie 1'deki ot sahnesini akla getiren sözcük.

annoying orange da akla gelir tabi ki.
kimseyle uzunca yazışamadığım uygulama. görüntülü sohbet geldiğinde tavan yapacaktır.
aile ferdlerinin grup kurup telefon bildirim penceresini trollemesini sağlayan yazışma programı.
anladım ki o mavi çift tık anne/babada bir işe yaramıyormuş. ille arayıp söyleyeceksin "alo baba sana mesaj çektim aldın di mi?" diye
Mavi tikten sonra "yazıyor..." görünmeyince kriz yaratıyor. Mavi tiki koymacaktınız hemşerim cinayet sebebi harbiden.
her ne kadar msn bize hatırlatsa da o tadı asla vermiycek bir uygulama aynı zaman da allah belamızı verdi denilen bir uygulma o mavi tık yokmuu o mavi tık hah işte o mavi tık cevap vermeyenlerin götüne girsin.
Chrome eklentisi yayınlanmış uygulamadır. Çöküş sorunları olmasa daha iyi olurdu.
android tablete play storedan indirildiğinde 'uyumlu değil' uyarası veren lakin uygulamanın apk sini indirip kurunca çalışan program.
HARiKA BiR UYGULAMA #iNTERNET BU VARSA DEMEKi O TELEFON BiR DAHA DÜŞMEYECEK ELiNiZDEN.
Cok guzel bir uygulama whatsap i kesfettigimden beri ondan baska yerden mesajlasmiyorum.
Kullandığım tek sosyal ortam dalgası. O da sınav dönemleri not paylaşımı için .hakkını yemeyeyim çok işime yaradı. Bir o kadar da trip yememe neden oldu . Şu mavitik olayını yapanı tiksinler emi.anlamadığım şu yazıyorsun birşey cevap gelmeyince trip atıyon madem önemli cevabım trip attırıcak kadar ara sor rahat et be güzel kardeşim bak profil fotoğrafım yok son görülme kapalı belli ki çokta iplemiyorum yapma trip n'olur..
Severek kullanıyoruz ailecek seviyoruz öyle bir program.