bugün

an itibariyle çöktüğünü düşündüğüm uygulamadır. nette sıkıntı yok ama whatsapp çalışmıyor. hep de gereken zamanda çöküyor arkadaş!

edit: buna da eksi yedik ya, helal olsun.
bu ne böyle seçim dönemi elektriği gibi cırt cırt gidiyor.
Benim umrumda olmayan hede! Zaten hiç kimse yazmıyor varsın çöksün kime ne. (bkz: haydar haydar).
yine çökmüş kendileri.
buca'da da hala su yok. şuan önem arz eden iki konu.
gene mi çöktün yahu.
Gecenin bir saatinde arkadaştan gelen bildirimler bizi uykudan uyartan bir uygulama. Resim veya fotoğraf göndermekte bence üstüne yok. Oldukça kolay bir şekilde atabiliyorsunuz. Ama arama konusunda şebeke aramalarından daha iyi olduğunu söyleyemem.
tam da hoşlanıdığım kişiden gelen mesaj sonrası böyle olması uzmustür.
Çöktüğünü yine buradan öğrendiğim uygulama.
görsel

Ben bu uygulamaya dalarım.

Edit: düzelmiş. Hadi affettim.
çökmüştür. iyi lan bari sorun bende sanıyordum swh.
Coke kalka dusmus yollara aplikeysini.
Wp kullanmiyorum kafam rahat. 5 yil once daha samimiydi cok bozdu artik yok arama yok bilmemne.
yine çöktüğünü sözlükten veya twitterdan ögrenen yalnızlar dernegi.
Çöktüğünü yine burdan öğrendik çok şükür.
Çökünce fark edemeyecek kadar sapp olduğum uygulamadır.
türkiye de 2017 son çeyreğinde yasaklanacak olan mesajlaşma programı.

at fava bekle.
her güncelleme ile gittikçe daha da uyduruklaşan, kullanım kolaylığı boka saran uygulama.
ergenlerin stalkercılık oynadığı uygulama, bir şey bittiyse engelleyeceksin o kadar basit geri dönüp dönüp kendinizi ezmeyin bu kadar takip ettiğiniz insandan değersiz olduğunuzu gösteriyor.

herkesin ölürken hayatı film şeridi gibi gözünün önünden geçecek, bazıları görecek kendi hayatlarında bile baş rolde değiller.

sizinkisi o misâl..
Konuşacak insan olmayınca telefonda bomboş kalan, sadece önemli durumlar için kullanılan bir uygulama oluyor. Gereksiz muhabbete de gerek yok gerçi. Zaten gün içindeki muhabbetler yetiyor. Biraz kendine kalmak lazım.
Kime ne mesaj gelmiş merak etmediğimiz uygulama.
Kavga etme sebebi.
(#36679810) telefonuna ekran videosu programı indir, whatsapp ta bekle video kaydet, sadece videoyu izle hem sen sürekli online olursun, o kişi sinsilik yapıp senin girdigin saatte girmiyorsa sen onu öğrenebilirsin.
dünyanın en iyi mobil sohbet programı .
iyice bıktıran uygulama. Hele grupları lanet okutturur. Öyle bir kırılma anı yaşasam ki kaldırsam şu uygulamayı da bitse çilem. Sms neyime yetmiyor.

Sürekli ulaşılabilir olmak rezil bir durum.
bende niye bişey yok.