bugün

evet benim o. evet fakırım. çok değil ama yada çok neyse açlık her dakika dayanılmaz oluyor hava soğuk olsada buzdolabı kartonumda uyumaya çalışsam iyi olacak.
Boşa nefes alıyordur. Sene olmuş 2014 amk.
annedir, babadır hiç olmadı kardeştir.
zirvebox'tan payına duseni almaz.
ocak di$isan. error insanidir.
Hayvandır afedersin. Umarız cok yaşamaz.
bi de whatsapp çıktı başımıza ya. normal bi insandır.
anneannemdir.
akıllı telefonu olmayan fakirdir.
ygs ögrencisidir. sinava calisayim meşgul etmesin diyerek silmiştir.
sanal iletişimden geri kalmış insandır.
facebook vs yoksa tamamen bitmiştir. bu kişi yüksek ihtimal sms bile almıyordur.
1-2 arkadaşı vardır ve arkadaşı evinin önüne gelir zile basar çıkar takılır. yaptığı budur.
facebook vs olmasında whatsapp olsun be hacı. olmalı sanki.
olsa iyi olu hani.
çünkü sms atmaya bile insanlar üşeniyor ama senin whatsappın var ise dur şuna mesaj atayım diyorlar. ha sikindemi ya da benim sikimdemi değil amına koyayım. ama arkadaşlarım piç hepsiyle whatsapptan görüşüyor ve grup haline mesajlaşıyoruz.
icinde oldugu boslugun farkinda degildir, annemde bile var yahu.
arayıp yüz yüze görüşmenin, konuşmanın daha iyi olduğunu bilen insandır.
anlayamazlar. Beni en çok çeken logosu, yeşil konuşma bulutu.
benimdir.

ulan yaşım 30'un altında, fekât, bu what s up denen zımbırtıyı hiç kullanmadım, ne lan öyle zart zurt mesajlaşmalar falan, geldim gidiyorum.

"sevmek sevmekse eğer sevmek sevmemektir" *
Benim vardır. Sanırım 2010'dan beri aralıksız kullanıyorum.
ekmeğinde adamdır.
benim o, akıllı telefonum var, fakir sayılmam , bir çok arkadaşım var, whatsapp ım yok kafam rahat . teknolojiye karşı değilim , zırt pırt yazışma yapmak çok saçma.
Ben değilimdir. Bir ara silmiştim. Ama herkes buradan iletişim kuruyor anasını satayım. Millet elindekinin telefon açma özelliği olduğunu bile unuttu artık.
ben değilimdir. whatsapp yokken ne yapıyormuşuz diye sorup duruyorum kendime ve sanırım bu yüzden de hiçbir zaman silemeyeceğim..
Tuşlu telefon kullanan dededir.