bugün

galiba yabancı bi rock grubu. whatsapp.. daha önce hiç dinlemedim.
az kişi olsa seviyeli olacak sohbet grubudur.
ben de varım.
muhabbeti güzel olan grup.
yok mu başka kişi.
whatsapp grubundan ilk çıkan en cool olandır.
saçmalıklara, yersiz geyiklere dayanamaz ve bunlarla karşılaşmadan grubu terk eyler.
whatsapp mesajlaşma uygulamasında birden çok kişiyle konuşmanıza olanak sağlayan işlevdir. ayrıca bir uludağ sözlük grubu kurabiliriz, mesaj atın.
whatsapp mesajlaşma uygulamasında birden çok kişiyle konuşmanıza olanak sağlayan işlevdir. ayrıca bir uludağ sözlük grubu kurabiliriz, mesaj atın.
arkadaş bi grup kuruyorlar işleri güçleri yok sabahlara kadar mesaj. ''işim var'' diyip çıkacaksın en iyisi bu.
4-5 tane var şuan çıldırmak üzereyim, annemle teyzem durmadan bişey yazıyolar.

sessize almayı biliyorum.
Arkadaşlarıyla whatsapp grubu olan kızlara yazdıklarınıza dikkat edin beyler, onları rahat 20 kız okuyor.
Sınıftaki arkadaşların açtığı saçma sapan gruplardır çıkmak istersin ayıp olur diye çıkamassın.
Gelişmeleri okumadım fakat yasakların her türlüsüne karşıyım. Sosyal medyayı engelleyen zihniyetten farkımızın olması gerekli. Olaylar suç unsuru taşıyorsa gereken işlemler yapılır olur biter. Gereksiz konulan yasaklara hep karşı çıkalım.
Bazen öyle bir gruba dahil edilirsiniz ki her konuşma geçtiğinde aklınızdan geçen tek şey şu gruptan nasıl kurtulabilirim düşüncesi olur. Bir kez bile katılmadım o gruptaki konuşmalara, katılmak da istemiyorum. Tahammül de edemiyorum. Çıkamıyorum çünkü yanlış anlaşılmaktan çekiniyorum. Oradaki varlığından mutsuz olmak mı daha önemli yoksa insanların seni yanlış anlamaları mı diye soruldu bana. ikincisini seçtim. Evet, insanları kendi mutluluğundan daha çok önemseyen malın tekiyim.
evet arkadaşlar whatsapp grubumuz mevcut.

inci den ve uludağdan bir kaç arkadaş var..

maksat eğlence.. kurallarımız var tabii ki.

muhabbete ayak uyduramayanları şutluyoruz. bayan arkadaşlar da mevcut sarkıntılık seviyesini arttıranları şutluyoruz. +18 almaya çalışıyoruz.

teşekkürler.

ilgilenler pm lütfen.
sözlükten 3 5 kişiyle muhabbet döndürdügümüz ve alım yapabilitemiz yüksek olan gruptur.
evet arkadaşlar whatsapp grubuna alımımız var.

kurallar +18 olmak, gruptaki muhabbeti kaldırabilmek. 3 bayan 4 erkeğiz. lütfen 18 yaşından küçükler yazmasın.

katılmak isteyenler pm de isim yaş numara belirtsinler lütfen.
1 yıldır aktif olan 8 kişilik grubumuz var. inci&uludağ karışımı. her tarz sohbet mevcut. yaş ortalaması 21. 3 kadın 5 erkek var içeride. 18 yaşının üstündeysen, ortama ve muhabbete ayak uydururum diyorsan ismini yaşını ve numaranı yazman yeterli.
tam bir dedikodu yuvasidir dehşet gıybet döner en az iki max 250 kişi sınırı olan whatsappın toplu iletişim seçeneğidir.
arama seceneklerini grup modundayken kullanamazsın toplu arama seçeneği malesefki yoktur.
https://chat.whatsapp.com/DRDse2YJJph4HcTqDzvT1X