bugün

Bebeğim için hangi marka hangi ürün almayım diye araştırma içerisindeyken ürün memnuniyetlerini görüp tercih ettiğim marka hemen hemen tüm ürünlerimiz bu markadan.

Antikolik biberonu ile gözdem olan markadır. Beslenme ile hava yutan ve sonucunda gaz sorunu çeken anneler neden gözdem olduğunu daha iyi anlayacaktır.
Wee baby markasıyla büyümüş bir bebek olarak şimdilerde kendi çocuğum için tercih ettiğim marka nesilden nesile nerden nereye.
Biberonlarını severek kullandığım marka. Bu zamana kadar kullandığım markalara nazaran bana daha dayanıklı ve daha sağlıklı bulduğum bebek araç-gereçleri yerli üretime sahip firma.
Güven ve sakatat duyduğum markadır. Yerli ve kaliteli olmasıyla tercihlerim arasında ilk sıradadır.
Elektrikli göğüs pompası sayesinde tanıştığım ürünlerine pratikliği hijyen anlamında basit temizlenişi konusunda beğendiğim marka.

Bir çok biberon başlığı ile uyumlu yapıda olması ile kullanmaya basladık ve çoğu ürünün kolay temizlenebilir formda ürettikleri için çok sık tercih ediyorum. Kızımda emzik biberonlarını çok seviyorki çoğu markayı sevmediği halde bu ürünlere bayılıyor.
Ürünlerin zararlı içeriklere etken maddelere dikkat edilerek yapıldığından dolayı güvendiğim bir marka kesinlikle kızıma bir biberon emzik veya herhangi bir şey alacağımda elim direk web sitelerine gidiyor dışarı çıkmak ne mümkün. özellikle ek tavsiye almaya basladığı zaman bir emzik modeli gördüm bayıldım süzgeçli yapısı ile boğazına kaçmadan emeceği formda yapılmış olması çok güzel.
Burun tıkanıklığında bebekler için ürettikleri ürünü beğenmiştim.
ısıya dayanıklı biberonunu beğendiğimiz markalardan biri.
Gece emziği sayesinde yaratıcı ürünü sayesinde tanıştığım ve çoğu ürününü kullandığım markadır.
bebek ürünleri satan marka. çoğu arkadaşım kullanıyor.
türkiye'de üretilir. ebebek satar. bebek bakımında kolaylık sağlayan bir çok teknolojik aletleri vardır. genelde ürünleri kalitelidir.
Heryerde ürünlerini gördüğüm bebek markasıdır.
Güvenilir, sağlıklı bebek ürünleri satışı yapan markadır.
Bebek ürünlerinde gönül rahatlığıyla tercih ettiğim markadır.
annelerin çocuklarına kullandığı markalardan biri olarka görüyorum. Çoğu yerde reklamları da karşıma çıktı. Bugün de bunu görünce yazayım dedim. Herkes kullanıyormuş dmeek ki...