bugün

cogu internet satis seysinden iyidir.
Her seferinde memnun kaldığım alışveriş sitesi. Şansına küs.
iki gün önce fossil marka saat sipariş ettiğim ve bugün sağ salim elime ulaştıran sitedir. aynı saat diğer sitelerde 50-100 tl daha pahalıydı. sipariş verirken ulen inşallah bir numara yoktur işin içinde dediğim ve beni düşündüklerimden dolayı utandıran sitedir.
Her seferinde memnun kaldığım alışveriş sitesi.
Ürün teslimi konusunda iyi müşteri hizmetleri konusunda berbat alışveriş sitesi. 2. Kez aramayla toplamda 38 dakikada bağlanabildim, işini gücünü bırakıp bunlara ulaşmaya çalışacaksın. Yok arkadaş bir daha internetten telefon falan almam karşında muhattap bulamıyosun, mağazanın yapması gereken işleri sen yapıyorsun garantiye teslim etmek vs. Gibi. 2 haftalık telefonla 3 haftadır uğraşıyorum en son para iadesi çıktı simdi kim bilir ne zaman iade ederler parayı. Mağazadan alsaydım 2 haftalık telefon diye direkt yenisini verirlerdi bu kadar başım da ağrımazdı. He birde aldığınız ürünü teslimle ilgili bu sitenin müşteri hizmetlerini arayacaksanız hiç aramayın direkt siteye girip iade formu kısmından derdini anlatmanız gerekiyormuş bunlar da oraya yönlendiriyor boşa aramışız yani.
bircok urunu diger sitelerden epey dusuk fiyata satiyorlar. 30 40 lira oynama olan cok urun var. sipariside gayet hizli sekilde gonderiyorlar.
bir buçuk günde sipariş ettiğim ürünü sapasağlam ve sorunsuz bir şekilde ulaştırdılar
(bkz: insan hayret ediyor) başarılarının devamını diliyorum.
ilk kez alisveris yaparak tanıştığım ve bu alışverişi sorunsuz tamamlayarak guvenimi kazanmis olan caanim site. Aldigim urunle ilgili bir sorun oldu, hafta sonu mail attım sorun var diye. Pazartesi günü arayıp gayet ilgili bir sekilde sorunu cozmeye çalıştılar. Sonuçta basit de olsa sorun çözüldü. Fiyatlar da bazi urunlerde diger sitelere göre oldukca uygun.
bulaşılmaması gereken site. düşman başına amk!
iade ettiğim ürünün ücretini bir türlü hesabıma yatırmayan firma. şikayetvar.com'a baktığımda hep aynı tarz şikayetler olduğunu gördüm. bir daha tövbe! şuan şişli'ye gidip tüm bürolarını dağıtmamak için kendimi zor tutuyorum! ulan alt tarafı 40 lirayı yatırmak bu kadar mı zor?
son yaptıkları reklam kampanyası patlamış amatör site, ulan bide musteri temsilcisi cevap vermiyor maillerime, normalde 3 dakika icinde geri dönüş yapan müsteri temsilcisi, tüketici haklarıyla ilgili yazdığım mail de hangi haklarım olduğunu ve bunların yerine getirilmesini istediğim maile cevap vermemiştir. aslında vericeksin mahkemeye sürünecekler ama neyse...
amatör alişveriş sitesi, böyle saçma reklam cabalariylada zeka seviyesini belli eden bir firma, böyle salakça gündeme gelen bir firmadan kim güvenipte alişveriş yapsin diye sormazlarmi adama! bir yanlışlık yapıp düşük fiyat yazdiysan yanlışlığın arkasinda durup o ürünleri müşteri memnuniyeti kisvesiyle verirsen * işte o zaman reklam yapmiş sayilirsin.
sitenin hacklenmesinden çok reklam amaçlı indirim yapan sitedir. hack ile ilgili olsa tüm ürünlerde muazzam indirimler olması gerekirken hiç bir pro fotoğraf makinesi 3 hanelilere düşürülmemiştir fiyat olarak. kapıda ödeme seçeneği ile alışveriş mantıklı olacaktır. sonuçta beğenmezseniz ya da bir sorun olursa siparişi iptal etmek sizin elinizde.
an itibariyle bazı model laptop ve tabletlerin fiyatının 2-4 tl arası bir fiyata düşürüldüğü site.

http://www.webdenal.com

alıntıdır:
"son aldığım duyumlara göre site sahipleri siteye hacklenmiş süsü verip ürünlerin fiyatlarını başka bilgisayarlardan ve ipden düşürmüşler. ve bu ufak ufak biriken meblalarla voleyi vurmayı planlıyorlarmış. büyük ihtimal yarın "hacklendik" diye açıklama yapacaklarmış. "kimse de 3-4 lira için dava açmaz zaten" mantığındalarmış. onun içinde şu çözüm bulmuşlar; bir sonraki alışverişinizde 3-4 tl indirim yaparız."

yukarıda ki iddia yada indirim doğru mudur bilinmez. lakin olaylar karışık biraz. şahsi temennim umarım alışveriş yapan olmamıştır.
usb bellek siparişinizı iptal etmek istemeyen web sitesi. Mail yağmuruna tutarsınız, ararsınız nafile. Utanmadan "kullanın işte ne güzel bellek." diye de nasihatte bulunurlar. Allahtan iptal etmekten kendi isteğimle vazgeçtim, yoksa çekecekleri vardı.
iki gün önce çekinerek güzel bi paraya msi laptop siparişi vermiştim. 1 gün içinde kargoya verdiler bugün de elime ulaştı. açılmamış kutusunda ve hiç bir sıkıntısı yok. bana da tebrik ve teşekkür etmek düşüyor. nasıl kötü bir durum olunca gelip hemen yazıyorsak başarılı işleri de yazmamız gerekiyor diye düşünüyorum.
--spoiler--
Hijyen nedeniyle kullanılmış-denenmiş iç çamaşırları ile paketi açılmış veya hasar görmüş ürünler geri iade alınmamaktadır.
--spoiler--

geri iade?
verdiğim anakart siparişi 2 günde geldi fakat yanlış modeldi. bugün iaddesini yaptım. amd değil intel yollayın bana dedim. yoksa para iadesi istiyorum dedim bakalım neler olcak.

not: bundan önce yaptığım alışverişler de problem yaşamadım hiç. hakkını yememek gerekir.
Sipariş edilen ürünü kargoya vermedikleri gibi müşteri hizmetlerindende cevap alınamayan satış sitesi. Sadece belli başlı soruları yanıtlamaya programlanmış olan bi görevli tarafından paranoyaya sürüklenme ihtimali yüksektir. 5 kuruş fazla ver git yerinden al. *
5 yıldır faaliyette olan özellikle cep telefonu, fotoğraf makinesi, elektronik, donanım ve bilgisayar ürünlerinde uzmanlaşmış bir online alışveriş sitesi. Özellikle ürünlerin %80inde uygulanan hızlı teslimat garantisi dahilinde hafta içi saat 11:00 e kadar geçilen siparişler aynı gün kargoya verilebilmektedir.
http://www.webdenal.com/

eloktronik eşya alışveriş sitesi.

telefonlarınıza cevap veren ilgili insanların barındığı güzel site.

''aldığım fotoğraf makinasının teslimatını bugün yapın size yakınım'' dediğimde sizi arayacağız diyip 10 dakika sonra arayan ve ''kurye ile gönderip aradaki farkı biz karşılıyoruz bugün elinizde olur'' bile diyip beni şaşırtmışlardır.

oysaki bu bünye weblebi.com'dan neler çekmiştir.