bugün

akılda kalıcılığı olmayan ancak sondan 3. olmamıza neden olacak şarkı fikrimce.
koy ön tarafa 2 tane götünü başını sallayan kız... giydir bunların kafaya kurttur, ayıdır maskesi ver makyajı en plastiğinden... birde koy şarkının arasına darbukadır, neydir, zurnadır doğu ezgisi bu şarkı oradan anlattığım haliyle ilk beş'e giremeden gelsin daha da eurovision'a gelmem
rimi rimi ley faciasından sonra 2. kez türkiye'nin bozguna uğrayacağı şarkı. aman yareppim o ne biçim şarkı afedersin g*tüm gibi...
manga'nın bozguna uğrayacağı şarkı. insaf be olm avrupa arenasındasın o nasıl şarkı g*tüm gibi... bi de o ne biçim giysi mına koyim, kır düğününde piyanistlik mi yapcan eurovision'da ülke mi temsil etcen?
anlayabildiğim kadarıyla sanırım nakaratı şu şekil;

hold ??road this time???
i ve been loving you
thought even know your name

hold just one night
we could be the same,
no matter what they say.

noffin els medırs...
çok vasat kalmış bir şarkıdır. albümünde gayet hoş parçalar yapabilen manga gibi bir gruptan böyle bir parça, hemide yörovizyon için! gerçekten olmamış. ilk beşe girer diyenler olmuş, ama ben ilk ondan bile şüpheliyim.
kostüm olayı da ayrı bir saçma olmuş, sanki düğün salonunda çalacak mübarekler!
(bkz: sevmedim ben bunu)
şarkı güzeldir ama manga şarkısı değilde foo fighters veya jonas brothersgibi
sonunda kutsal formülü manga'ya da uygulatmışlar...
ingilizce sözlere biraz oryantal ve geleneksel motiflerden de ekledin mi oldu sana tam eurovision şarkısı...
bu tarzı trt o kadar çok beğendi ve kim olursa olsun tüm katılan sarkıcılara aynı formülü uygulatır oldu ki tüm türler ve şarkıcılar aynı sound olmaya başladı.. yok o değil türkiye'de bu tarz geleneksel motifsiz şarkı yapılamıyor sanacak tüm dünya.. müzik çeşitliliğimize yazık...manga'ya ise gerçekten çok yazık..
ajdar eurovisiona katılsa daha iyi mi olurdu? sorusunu akıllara getiren şarkıdır efendim.
nerde çikata muz nerde bu.*
çok vasat, en son rimi rimi rey bu kadar kötüydü. shake it up şekerim bile nispeten daha iyidir. o derece rezil.
tek kelimeyle ruhsuz bir parça.
finlandiya'dan kaçmış, hafif dejenere olmuş bir death metal grubuna darbuka serpmişsiniz sonra otur şarkını sıç demişsin, bu çıkmış. otur sıfır!
norvec'in danimarka'nın yunanistan'ın hiç suçu yok biz yapamıyoruz.
bir cacık olmaz denilecek şarkı. sertap erener'i dinlediğimde heyecanlanmıştım. ondan sonraki sanatçılar aynı tadı veremedi.
ingilizce şarkı gitmemiş mangaya.süper bir grup olmasına rağmen bu şarkıda eksik bir şey var.gönül ister tabi birinci olmasını ama zor gibi duruyor.bir beni benimle bırak bir cevapsız sorular daha etkileyici olabilirdi.
bir cacık olur denelecek şarkıdır, otantiktir.
tarz gercekten manganın değil sanki.. keske aynı aynı olabilseydiniz

- we could be the same
- why are you doing this to me?
manga albümlerinde vasat olarak kalmış, günyüzüne çıkamamış bir şarkı niteliğindedir. buram buram linkin park kokan şarkının bazı kısımlarına oryantel ezgiler sindirilerek -her ne kadar ingilizce olsa da şarkı türk benliğimize sahip çıktığımız gösterilmeye çalışılmıştır. bende bu şarkı, manga nın eurovisionu tiiye aldığı hissini uyandımıştır.
il çaldığında muse'un ''undisclosed desires'''mı çalıyor diye afalladım. ama onu andırdı nedense başı. ama o kadarda iyi olmamış. eurovision tarzında bir şey işte. manga'dan daha iyisini bekliyordum.
manga'dan beklenilmeyecek derecede kötü şarkı.

adamların iki albümlerine de bakıldığında neredeyse kötü denebilecek şarkı yok.
demek ki üretkenler. demek ki şarkıyı yaparlerken bi kısıtlama, bi müdahale geldi birilerinden*. böyle düşünmek lazım.
olmamış ama olmamış.
biraz çocuksu bir ingilizce ile söylenen şarkı.
hadi onu geçtim de müziği iyi olaydı be biraz. beni benimle bırak tarzında müziği coşturan bir parça yapabilirdi manga.
çok şeker parça olmuş sadece. tatlı böyle, çocuklara ver oynasın.
manga'nın şarkılarını düşündüğümde eurovision şarkısı için kilit bir melodi yapacaklar yine ve onun üstünden ilerleyecek şarkı diye düşünüyordum. hani bir kadın çizeceksin de buna bir örnek. ama hiç beklediğim gibi olmamış bu şarkı. rezaleeet, korkuuunçç, allah kahretsiiin diye sövülecek kadar kötü kesinlikle değil ama beklentilerin altında baya bir. ama eurovision bu tabii belli olmaz ne korkunç şarkılar zorladı 1.ciliği bugüne kadar. kendilerine başarılar diliyoruz.
limondan eurovision'a helal olsun.şarkıya gelince tipik bi manga şarkısı olmuş.
hani derlerya (bkz: eh işte)
beklediğimden kötü olmuş bir şarkı. halbuki manganın iki albümünde de çok daha güzel şarkılar bulunmaktaydı. sıradan geldi hem de çok. umarım yanılır ve bu entry i gerekli yerlere göndeririz.
akılda kalan bi müziği olmasa da eğer sahnede o gün birileri geçen seneki gibi atlar zıplar değişik şeyler yaparsa, artı puan getirebilir.