bugün

üç tür ayının ( Boz, kutup ve panda) kankalığını anlatan cartoon network ün efso çalışmalarından birisi. dublajsız izlemeniz tavsiye edilir.
inanılmaz iyi bir çizgifilm daha. demin "dürüm" isimli bölümünü izledim de... lan gözlerim yaşardı amk.
Az önce charlie bölümünü izledim. Böyle keyif aldığım pek çizgi film yok aq.
aga resmen çocukken izlediğim çizgifilmleri düşünüyorum da.. tek güzel yanları çocukluğuma şahit olmalarıymış. yoksa we bare bears ve ya the amaxing world of gumball gibi çizgi filmler kusura bakmasınlar ama aslan kralı da tsubasa yı da pockemon u da power rangers ı da siker atar. bunlar çok kaliteli çok.

bir dürüm bölümünü izledim nerdeyse ağlayacaktım.
Az önce cartoon network'te denk geldiğim, dürüm bölümü efsane olan çizgi dizi. izlerim ki bunu ben.
Cartoon network'te yayınlanan çizgi filmlerden biri.
3 tane ayının yaşadıklarını anlatıyor.

görsel
ice bear sana hastayım. Yeni bölümleri yayınlanıyor bu ara, kaçırmayın.
görsel
konuk oyuncu olarak oynayacağım cn serisi. umarım sette leonardo ile karşılaşmam.
Bayıldığım çizgi film serisi, henüz birinci sezonu bitirmiş olduğum için çok mutluyum, çünkü 3 sezonu daha var. Umarım south park gibi bu da sonsuza kadar devam eder. Bu arada şu an ürünleri miniso mağazalarında bulunuyor. Pandalı çantayı ve kulaklığı hemen kapızladım.
görsel
üçüncü ve dördüncü sezonlarının türkçe altyazısını bulamadığım çizgi film. dublajlı versiyonuna baktım da olmamış. aşırı kötüydü dizinin ahengini bozmuş.
Şu an cn’de kafadar ayılar festivali var.Seviliyorsunuz çocuklar.