bugün

wasa, başka insanlardaki en iyileri alıp ona baskın çıkmayı öğreten bir sanattır.
tadı müthiş olan ve tok tutan çavdar ve buğday gevrekleri yapan firma. şu an adedi 2 tl'ye satılıyor. diasa alışveriş merkezlerinde bol bol bulunuyor. özhan marketler de yeni yeni getirmeye başladı. ne kadar çok yerde bulunursa fiyatı da rekabet dolayısıyla o kadar düşecek.
üzerine krem peynir sürünce güzel de tek başına çok karaktersiz form kraker.
krem peynirlisi harika olmasına rağmen diyetinizi bozan hede.
Böyle bir yazar var adama hoş geldin diyen yok.

Bir adet yazar.
Film elestirmeni diyicegim kendisine cok genis bi film bilgisi var bu yonuyle saygi duydugum yazar.
arayıp da bulamayandır.
arayıp da sulamayandır.
görsel
kendisiyle neredeyse apaynı dertleri paylaştığım yazardır. uzun zamandır haber alınamıyor kendisinden. inşallah başına birşey gelmemiştir.
kendisi gördüğüm kadarıyla, bütün bir sahil boyunca çakıl taşlarının arasında bir anda karşımıza çıkan deniz kabuklarındandır.
Bilişim suçları konusunda uzman yazar.

(#18613259)
(#18613253)
(#18613059)
yok yok bilişim suçları bakınızı vererek tehdit eden yazar.

ama çaktırmadan. Söylediklerinize dikkat edin. Bilişim suçlarından bilişebilirsiniz.
Daha önce tecrübe ettiğim bir olaydan ötürü, ve insanların birbirlerine böyle rahatça hakaret etmesi canımı sıktığı için bir kaç defa uyarmak istedim. Tehdit flan değil maksat. Hee, işin o boyutuna gelince şikayet ettiğim oldu. Ağır hakaret içermediği için bir sonuca varılamadı.
(bkz: bilişim suçları)
alakasız başlıklara aynı akp propogandasını copy paste yaparak sosyal medyayı kullandığını sanan bir yazar. çok yanlış gelmiş, yazık...

bir de hashtagler çakma olmasa iyiymiş ya. seçim zamanları günlük 1 milyon tl'ye yakın devlet yardımı alan bir partiye "diren" demek için epey ergen olmak gerekiyor:

(#20116283)
(#20116268)
(#20116291)
(#20116296)
(#20116308)
(bkz: #20116291)

hep kendileri, tek kendileriymiş.

o son komürü yemeyecektin.
kömürü çok kaçırmış yazar.
Wasa Crisp Cereals : Gevrek hububat. Yoğun lif ve 'E' vitamini içeren bir üründür. Gün içinde, öğün aralarında tüketilebilir. Diyet yapanlar için yoğurt, meyve suyu, salata ve meyveler yanında yenilebilecek alternatif ürünler arasında yer alır.
diyet yapanların bir şeylerle değil de tek başına bol su eşliğinde yemesi halinde faydasını görecekleri işe yarar kraker.

60 kalori olan delicatess'i var bunun. aç mısın? krize mi girdin? bir tane ye yetiyor.

alışınca da güzel geliyor meret.
Muhteşem bir ara öğün kaynağı.
Yeşil ve sade olan paket kahvaltıda fıstık ezmesine süper gidiyor.
Ayrıca bir dilim ekmeğe iki wasa eşdeğer.
yenilebilir, aromalı sunta.

sanıldığının aksine diyet atıştırmalığı değildir. yerken kendinizi sağlıklı hissedebilirsiniz ancak 100 gramı yaklaşık eşit 480 kaloridir.
100gram yemenize gerek yok zaten yukaridaki entrye cevap niteligi gibi olmasin ama. Tek tanesi 50 kalori falan. Zaten sabah kahvaltida 1 tane tuketmeniz yeterli. Icinde 20 adet mi ne var. tek sorunu fiyati yalan olmasin ama 35 tl gibi bir sey bir kutusu. Yemin ederim saglikli beslenmek veya diyet her ne boksa iste pahali. Bana ekmegi kis iste seker yeme 3 beyazdan uzak dur olmuyor. Insulin direnci kirilmasi cok guc bir sey. Neyse. Tek bir wasa ustune surulebilir lor ile kahvalti edebilirsiniz. Ben bayilmiyorum ama avokado da fena olmuyor.

Edit: wasa fibre veya classic iste ondan bahsediyorum. Sandvic tarzi olanlar farkli. Benim dediklerim ince kraker gibi.
Bununla kilo filan veremezsiniz. Çünkü tadı yok. Tadı olmadığı için de ne yediğinizi ne kadar yediğinizi anlamıyorsunuz. Tam buğday, çavdar veya arpa ekmeğini ekmek kızartma makinesinde ısıtıp peksimet haline getirirseniz daha iyi olur. En azından doygunluk hissi veriyor.