bugün

sözlüğün gençlerinin bir geride beklemesi gereken durum. çok istiyorlarsa onlara da açarız bir başlık. (bkz: ipodda dinlenen son mp3)

80'lerde doğan 90'larda çocuk olanlar iyi bilir televole, millenium gibi seriler vardı. son dinlediğim milleniumdu. 2'li satılıyordu hatta. efsane kasetti valla bulsam alırım.
metallica load ve reload kasetleridir... tarafımdan alınan son orjinal kasetlerdir.

(bkz: taksim)
(bkz: megavizyon)
kıraç,bir garip aşk bestesi
Barış manço- mançoloji 1-2.
Haluk levent- dağlar.
Rafet el roman- sürgün.
Mustafa sandal- iate.
yaşar - kuşlar ve diğer şarkıları.
grup vitamin - telefonu çektim direkten ve diğer şarkıları.

sony walkman'im vardı hemde bas ayarlı ama sadece kaset çalardı. o zaman radyo'lu walkman'ler sayılıydı.
sezen aksu-adı bende saklı.
the guitar trio.
son olarak, walkman' im can çekişirken ardı ardına pink floyd - the wall ve led zeppelin - en iyilerden oluşturduğum karma kasetlerini evire çevire dinlemiştim. o sırada walkmen' in gacır gucur seslerini duydum ve tamam dedim rahmetli oldu bizimki. iyi de kasetten ne istedi canavar alet, fıstık gibi karma kaset çöpe gitti.
karışık beatles kasetiydi.
mavi sakal - iki yol
radyo dinlemiştim.
Tarkan - Özgürlük içimizde Hazırkart Reklamı
bide nil Karaibrahimgil - ben özgürüm. Reklam müziği
o zaman 250 kontör alana hediye veriliyordu. önlü Arkalı iki şarkı*
Ayna - bostancı durağı.
kazım koyuncu - viya.

daha dün dinledim yatarken.
hakan peker.
Vay amk millet ne güzel şeyler dinlemiş ben doğuşun kasetini dinlemiştim onu da abim almıştı o kasette ki bütün şarkıları ezbere bilirim yemin ediyom kendimden tiksindim gidip assam mı acaba kendimi.
a ha'nın minor earth major sky adlı albümü.
almanyadan meşhur kuzenin getirdiği birtney spears in denişik şarkılarıyla dolu kasediydi.