bugün

turkcell'in piyasaya sürdüğü kablosuz modemdir. 8 kişi aynı anda girebiliyormuş.
(bkz: 8 kişinin aynı anda modeme girmesi)
--spoiler--

http://www.turkcell.com.t...er/Turkcell-VINNWifi.aspx

--spoiler--
(bkz: yedi kisi birlesip danaya girmek)
cep telefonu hızında interneti mümkün kılan ve zaruri durumlar dışında keyfi olarak kullanılmaması gereken modemdir..

normal adsl modemlere göre hızı çok yavaş maalesef..
Turkcell'in kablosuz, usbsiz, modemidir, vodafonenin ki de vodemdir, aveanınki jettir, hepsi huaweidir aynı cihazdır. içine farklı hatlar takılabilir, turkcellden aldım diye turkcell takmaya mecbur olduğunuzu sanmayın.

Mini mini, hafif, kibar cihazdır. Wifi olmayan usb takılan vınnlar pipi gibi konforsuz kullanımlıydı malumunuz, yatakta, kucakta, kaç kes yamulttuk belli değil.

iş bu teknolojinin son harikası cihaz bu problmeleri ortadan kaldırdı. At cebine, koy çantana, wifiden bağlan sağa sola bir şey sokmadan, 4-5 saat sürekli kullanımdır, diğer zaman da kablosu ile takıp tabletinize, bilgisayarınıza, elektriğinize ham kullanabilir hem de şarj edebilirsiniz,

Artık sadece bilgisayarlarımız yok, yanında akıllı telefon, tablet, bir iki de yandancımız var, 10 kişiye kadar bağlanır, şartsız, şurtsuz, kontratsız, kampanyasız, hatsız tek cihaz fiyatı 129 liradır, usb vınnlar da zaten 85lira, pek fark da yok.

Aktif kullanıcıların, seyyar gençlerin, kafede, okulda, köyde, parkta her yerde wifi konforunu yanınızda taşımanızı sağlayan mucize alet.

Aldım, kullanıyorum, herkese tavsiye ediyorum.
125 liradır.
tablet için almak istediğimdir.
görsel
görsel
(bkz: 4 5g wifi vınn 50 gb kampanyası)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar