bugün

pişik olmuş yürümeyi yeni sökmüş 1 yaşındaki bebekler gibidir. kardeş pudra lazım mı diye sorasınız gelebilir.
kanatlardan dolayı kollarını sıskalar gibi sallayamayan bu sebepten pişik olmuş gibi görünen erkektir. bir de bunlar yüzüne söylenmelidir.
Kolunun altında gazete ve ekmek varmış gibi yürüyorlar. işte bunlar hep kanat.
göğüs önde, göt dışarda. zenci havalarına girdikleri için, zenci gibi popoyu dışarı çıkararak yürürler.
elleri genelde yumruk halinde gözleri kısık ve daima tek bi yere odaklı yurumeye çalışırlar.
#hollywoodeffect
Yürüyen bir kum torbası gördünüz mü hiç ondaki kararlılığa ve ağırla sahipler ve sanırım yürümüyorlar, o kadar kasla yürümezdim ben. (bkz: yürümek mi aaa hadi ama ben onun için fazla iyiyim) (bkz: durunda ben ve kaslarım sizi keselim)
cidden bu isi abartanlar cok itici gorunuyor. bir keresinde bir tanesi ile metroda goz temasina girdik ayni anda. benimde huyumdur ilk o cevirecek kafasini diye bekliyorum. sonrasinda goz kirpti hayirdir gibisinden. sans iste inecegim durak gelmis kalktim artist artist yanina yurudum, kas adamimiz cok rahat. metro durdu kapi acildi gay degilim dedim yuksek sesle kusura bakma ve indim.
penguen gibi yürürler genellikle göğüsler kabarık baş dik yarım yarım adımlar, kafası değilde bir yere dönecekse vücutla dönen tiplerdir.
sırt kaslarını hiç çalıştırmamış erkeklerin anlayamayacağı yürüyüştür. anatomi bileydiniz bari. doğru duruştur o zaten.

edit: bak bide eksi atıyo amkdugumun kamburları.
dar pantolon ve boxer giyip penis ereksiyon haline girince girilen durus halidir.
kıskanan ezikler tarafından eleştirilen yürüyüş şeklidir.

o değil de sen 110 kiloluk halteri kaldır bakalım yiyor mu?

burdan sallamak kolay tabi.

giydiğimiz her tişörtün üzerimize kalıp gibi oturmasını, fit bir görünümde bulunuyor olmamızı çekemiyor olabilirsiniz anlarım, lakin bu kadar eziklikte fazla.
kerhaneye girer gibidir.
Bele gotu başi havada, evet karsidaki daglari en yarattim, aha yagmur yağiyor ben yagdirdim havasıdır. Sakin ol champions.
Yurumeyi yeni ogrenmis bebek gibi. Pıti pıti.
Yeni sünnet olmuş pantolonunun önünü tutup yürüyen çocuk gibi.
Don jon filminde joseph gordon levitt kardesimiz bu konuya inceden deginmektedir. Bence ince bi detaydir. Filmi izleyenler beni anlayacaktir. Bi sahnesinde diskonun onune normal gelip diskodan iceri girerken bi kasilmalar falan, neyse spoiler e dogru gidiyoruz galiba. Izleyenler anlar iste.
Gelişen vücuda oranla kollarda yana paralel olarak açılır, racon budur ağa.
görsel
Kanat kaslarından dolayı adeta bir kartal yürüyüşüdür. Ama olmayan kanatla akbaba gibi dolaşan kişilerden dolayı ön yargı oluşmuştur.
(bkz: muhabbet kuşu)
O ne kasıntılık lan. Töbe töbe küçük dağları o yarattı sanki.
iki kollarının arasında da birer karpuz taşıyorlar gibi.
Aslında değişen pek birşey yok. O fazla kasılan bazı arkadaşlar için geçerli.
Kollar açık şekilde olan yürüyüştür.
Kolların arasında bir şey varmış gibi durur.
Halk arasında "götten yemiş gibi" denilen yürüyüş şeklidir.
Apis arasi pisik olmus gibi.