bugün

Değnek yutmuş gibidir.

Kasmayın bu kadar be abicim.
vurdurmuş gibi bacakları ayrık yürür.
kolların asla kapanmadığı yürüyüştür. çünkü beyimiz çok kaslı, kollar kapanmıyor hani o derece.
Horoz gibi kendinizi şişirmeyin.

çok komik oluyorsunuz.
sağlıklı insan yürüyüşüdür. omurga dik durur, bütün kaslar omurgaya bağlı olduğundan daha sağlam basar ayakları yere. avantajları dışında hiçbir dezavantajı yoktur.
şimdi vücut geliştirme başka, spor yapmak başka. vücut, arapça bir sözcük olup kelimenin özü ile şuan için kullanılan anlamı çok ama çok başkadır;

https://nisanyansozluk.com/?k=v%C3%BCcut

şimdilik anlamı bedenin genelini amaçlayan bir betimlemedir. türk gençliğinin erkeklerinin geneli gövdeyi, kızlarının geneli bacak&kalçayı taban alarak spor yapar ve bu alanlara öncelik verir.

erkekler: (bkz: body building)

kızlar: (bkz: squat)

genel olarak spor yapan ya da bu işin kaynağını egemen olan insanların gece gündüz camış gibi yatan insanın ne duruşu, ne yürüyüşü bir olmaz. kendini kasan belli olur, omuzları dik tutmak ile yürürken göğüslerini şişirmek kendini gösterir, hea ben hepsini bir tutuyorum, oturunca 3 tabak mantı yiyorum diyorsan senin için söyleyecek pek bir nen bulamıyorum.
tipik orhan gencebay modu.
Kollar gövdeden uzak şekilde ve Kazulet yutmuş şekilde yürüyorsa bilin o adam vücut gelistirme yaptiginin kanıtıdır.
görsel
uçmaya çalışan kaza benzerler .
penguen gibi.
birkaç sene içerisinde boyun fıtığına yol açacak yürüyüştür. zamanında bizde yaptık biliyoruz. o boyun böyle yay gibi gergin olacak ki omuzlar ön plana çıksın. sonra o kadar kasmaktan gelsin boyun fıtığı.
Aşırı komiktir, böyle gerine gerine yürür sazanlar.
görsel
kaz adımı yürüyüş, zordur. yorar.
30 ağustos kortej yürüyüşüdür.

- vatanımızın yılmaz bekçileri f16 larımız..gökyüzünde uçarken...vücut geliştiren erkeklerimiz 5 kg’lık dambıllarıyla..protokolü selamlıyor.
görsel