bugün

görsel

bunu bir arkadaşımız yazmış,
kadına karşı uygulanan cinsel ayrımcılık, kürtajla ilgili bıdı bıdı
ama bu söylem ne kadar doğru ?
kadını metalaştırıyorsunuz diyenler kendileri
ek olarak kullandıkları tabire bak?
am nedir ya?
yok biliyorum ne olduğunu da, oraya öyle yazmak olmamış.
slogandaki ironiyi anlamayan kişiler tarafından eleştirilir.
türk kızlarının kaşarlaşma yolundaki emin adımlarında son viraja geldiklerinin göstergesi. dünyanın da, artık iyiden iyiye epey çivisi çıkmış, siktiriboktan yer olduğunun kanıtıdır.
korkunç bir yola girdi bu ülke,geçmiş olsun...
cesedi leş hükmünde olacak canlı ölü aforizması.
olabilecek en realistik şekilde özgürlüklerini dile getirmişlerdir. memleketimizde argonun yerini açıklamaya gerek yok heralde.
ayrıca, orada am var, meme var, vücut var , ama en önemlisi 'ben' var. benim demiş. kadının sırf am meme ve vücudun birleşmesiyle oluşan bir varlık olmadığı gayet farkedilebilir bir unsur.
yani arkadaşlar, vajinanın etrafını saran et parçasına kadın demiyoruz.
beğendim, devam.
(bkz: türk kızlarının giderek iffetsizleşmesi)
ironiyi anlamayanlar eleştirirmiş... ulan ne? ironisi, kadın ben "malım" yazmış. bunun ironik tarafı nedir?
Bunu diyebilen kız ya fazla serbest yetiştirilmiş ya da ahlâktan gerçekten bir haberdir.

Ben kendim içimden bile okumaya utanırım lan onu.
Elin kızı ilan-ı afişe eylemiş.

(bkz: Bu nasıl dünya amk)
Kimin kimle seviştiğine kimse karışamaz fakat kendi vücudunu böyle bir pankart açarak ucuza afişe etmesine gerek yoktu diye düşünüyorum. aslında bu ülkemizin geliştiğine değil, ülkemizin gelişmeyi çok yalnış bir yoldan anladığına işarettir. Bunu gururlana gururlana elinde tutan kıza söylüyorum: kendini böyle bir yolla ifade etmek istemişsin fakat böyle ucuz bir tabirle kendini afişe etmek yerine, daha düzgün bir şeyler yazıp topluma örnek olabilirdin. oraya am göt meme benim sevişiyorum kime ne diyipte ucuzluğunu göstermene gerek yoktu zaten tipin öyle bir kişiliğe sahip olduğunu gösteriyor. Sanki yaptığı çok güzel bir davranışmış gibi bir de bu kızın fotoğrafını bütün sosyal paylaşım sitelerinde paylaşmışlar. Tabi kızı özgüveni için kutluyorum o ayrı bir konu. Son olarakta şunu söylemek istiyorum: kızın sokaktaki yürüyüşlere katılıp tepkisini göstermesini sevdim fakat sevmediğim şey elindeki kartonda yazan cümle. Kendini çok yalnış bir biçimde ifade etmiş.
olabilecek en realistik şekilde özgürlüklerini dile getirmişlerdir. memleketimizde argonun yerini açıklamaya gerek yok heralde.
ayrıca, orada am var, meme var, vücut var , ama en önemlisi 'ben' var. benim demiş. kadının sırf am meme ve vücudun birleşmesiyle oluşan bir varlık olmadığı gayet farkedilebilir bir unsur.
yani arkadaşlar, vajinanın etrafını saran et parçasına kadın demiyoruz.
beğendim, devam.
Bu sözü beğendim.
T yazmayı unutmuş kız. Aslında Vücut tam, meme benim, sevişiyorum kime ne? şeklinde olmalıydı. *
(bkz: am benim dilletirim bağ benim elletirim kafası)
en önemlisini unutmuştur.

(bkz: göt)
kızın istediği zaman istediği ile sevişebileceği ve bu durumun hiç kimseyi ilgilendirmediği, yorum yapma hakkı bile vermediği gerçeğini vurgulamış olduğu fakat "sevişebilme hakkım var ve bunu kullanarak önüme gelenle yatıyorum ve herkesin bilmesini istiyorum, ayrıca her türlü partneri bekliyorum" demediği halde yine de "kaşar, kaltak" eleştirilerine maruz kalmış kız.

"am benim, meme benim" yazması terbiyesizce bulunmuş ve kadının kendini objeleştirdiği falan eleştirilmiş de bunu eleştirenler birlikte olacakları kadından bahsederken "kim bilir kimler yaladı o memeleri, kimler dilledi o amı" diyen kişiler olduğu için kelimeler tam da hitap ettikleri kişiler için özenle seçilmiş bana kalırsa.

sonuç olarak, isteyen istediği ile yatar kalkar, isterse hayatını sadece cinsellik üzerine yaşar ve bu durumu yargılamak, yorumlamak da hiç kimseye düşmez. önemli olan her kişinin sahip olduğu bu hakkı tüm insanların beynine kazımaktır. pankartlara "istediğimle s.kişirim" de yazan olsa olay bundan ibadettir.

belki farkında değilsin ama senin kız kardeşin de istediğiyle yatıp kalkabilir, böyle bir hakkı var fakat bu hakka sahip olduğu sürekli olarak bu hakkını kullandığı anlamına gelmiyor. şunu kazıyın artık beyninize.
(bkz: yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı)
pankart komple boktan olmuş, kafiye yok.
(bkz: türk toplumunun geri bir toplum olması)

(bkz: türklerde kadınlara yönelik baskı)

(bkz: türklerde kadınların birey olmasının yasak olması)
bunlarada bakan çıkıyormu lan.
feminen veryansındır.

git az ötede seviş.
Tamam da bizene?
"sikmek, sokmak" gibi kelimeleri kendinin başarısı olarak gören aciz erkekleri ilgilendirmeyen durumdur. kadın sevişince orospu, erkek "sikince" bu onun hakkı,gururu. çok adamsınız ya hani. öf, aptalsınız aptal. kız kardeşlerinize üzülüyorum sadece. böyle ahmak zihniyetler abilik edecek. aklınızın yetmediği konulara düşünmeden atlamayın. bu haddi kendinizde görmeyin. size ne?
Çalıya çırpıya sürtmekten gına gelmiş bir de böylesini deneyim de dikkat çekeyim demiş belli ki.

Tipe bak.

Cinsellikten soğudum yemin ediyorum.
Yazık kimin çocuğuysa.
(bkz: bağ benim belletirim am benim elletirim)