bugün

Güzel sözlüğümüzdeki saygıdeğer bir yazara yapılan minik ve tatlı bir sürprizdir. Neden mi?

Olaylar patlamasın diye kendisinin nicki route 66 iken kendisi ile sessizce anlaşıp hesabını sildirmesi karşılığında sessiz kalacağımı söylemiştim. Kendisi de hesabını sildi. Ancak geri gelmemenin de bu anlaşmayı kapsadığını akıl edememiş olacak ki cehaletini mazur görüp tüm yüce gönüllülüğümle minik bir uyarıda bulunuyorum.

Öncelikle belirtmek isterim ki ben 4 sene önceki alpersef olayının malzemeleri de dahil olmak üzere hepinizin her şeyini saklıyorum. Senin sevgili alex'inin deniz kenarında güneşlenirken olan fotoğrafları dahil. Check edebilmen için tarih veriyorum 23 eylül 2018, özdere.

Şimdi ilk etapta ne kişisel bilgi ne fotoğraf ne özel mesaj paylaşacağım. Neden mi? Çünkü bu tatlış bir ikaz.

Bu paylaştığım bir instagram gönderisinin altındaki açıklamadır. Beni sınama. Yine tarih vereyim 23 kasım 2018. Öptüm hepinizi kocaman.

Bonus trek: bu En tatlışı dedim. Sınamak ister misin? Amacım sözlükte rezil etmek değil biliyorsun, eşine her şeyi anlatmak. Önceki hesabının sen olduğunu kanıtlayacak bir sürü ss var elimde. Bir araba plakası ya da paskalya için boyadığınız yumurtaları koyduğunuz sepet kanıtlamaz mı sen olduğunu? Yazdıklarını, yaptıklarını anlatmamı ister misin kendisine?

Bunu neden mi yapıyorum? Çünkü bir kere buluştuk; nutellali balik ekmek, ben ve kendisi gidip playstation oynadık. Sonra dağıldık. Bundan sonra 2 sene falan hiç görüşmedik. işte o 2 senenin sonunda birine "Ecem de çok yapışık bir tip ya" dediğini öğrendim. Ve yapışık tip nasıl olunur göstermeye karar verdim. Yine öptüm byyee.

görsel

Ek: beni mi hoplatmak? Hoplatırım ben.
Su alpersefin malzemesi dediği beyaz don mu acaba?
Oyleyse korkulur bu yazardan
(bkz: buruk bir aşk hikayesi)
Sözlük tarihindeki en net "en tatlış" uyarıdır.
şantajı sözlük yazarlığı sanmak.

not: moderasyon bu tipleri sözlükte niçin barıdırır? anlamıyorum...
http://www.youtube.com/watch?v=pyJ3-0EiAac
Ben bir şey anlamadım ama yine de cicekliye destek verdim.
Dün geceki başlık daha net bilgiler içeriyor adeta bam bam vuruyordu.
yalnız bu tatlış ikazı savcılığa verirse dosya da savcısına düşerse sana çok tatsız bir şantaj suçlaması kazığını öyle bir sokarlar ki. camış gibi böğürürsün bebito.

t:saçma salak insanların çarpık ilişkileri içerisinde birbirine şantaj yapması olay.
Ala ala neler dönmüş serhat yaaa.

ilginç. Benim kirli çamaşırlarım neden çıkmıyor lan ortaya? Ben işimi sağlam yapıyorum sanırım ondan.
eğer doğruysa bu adam ibnenin tekiymiş şayet doğruysa

ama bu sizin iyi bir insan olduğunuzu göstermiyor

farkınız yok benim gözümde

biri ibne ve ibnelik yapmış
diğeri de tutmuş yememiş içmemiş stalklamış

uğraştığınız şeylere bak

yiyin birbirinizi la banane.
ahahah korkup kaçmış.

Ama şunu unutmayın. Bunun gibiler yeni nickle geri döner gelir. Hemcinslerim yemeyin artık böyle akıl fukarasının numaralarını.

Koskoca Rotschild'in ceosunun başını yedik, ayıp valla:))
Bir arabaya veren kız modeli.
Şekil vr38 ile.

Ekliyorum.

Sen yine şanslı vr38 modeli portföyünü kaptın hadi yine iyisin.
Şahinciler ne yapsın ciğeri 5 kuruş bile etmeyen ff statü sizin için değerli oluyor değil mi aşkım birde kalkmış bir haltmis gibi ifşa ediyorsun .
Benim gibi düşünenlerin gözünde Kozmik eğlence adresi olduğunu bil cc. kk.
Maşallah gacılar. Siz de çiftlik bank tosun tipli adamlara çok meraklısınız, bi de galeride tutmuş maşallah. 2 yıl geçmiş bugünü beklemiş sanki. Sadece belli konular hakkında fikrinizi belirtip sg olup gidecektiniz sözlükten dallasa neden çevirdiniz amk?