bugün

(bkz: vodkaya votka diyen kişi)
kız kardeşini erkeklere pazarlayıp taksitle iphone 7 alır.
"водка"dır efendim özgün hali.

д harfi ise "d" harfidir bildiğimiz. yani doğrusu votka olsa da vodka da yanlış bir kullanım olmaz.
ne diyecektik? amk iki biraya yanında hakkı bulut müslüm dinleyerek zorla tribe girmeye çalışan gavatlar millete laf ediyor amk.
rus'a ruz diyordur. evet.
jöle saçlı, 50 kilo çeken, 1 bardak içki parasıyla barda 3 saat göt-meme rontgenleyebilen bir apaçidir.
ağzı öyle alışmış olan insandır..tanınan tek bir insan yada birkaç üzerinden genelleme yapmak komiktir..asıl eziklik de zayıf bir gözlem sonuçu bir paragraf boyunca bir beyin fakirinin seviyesi ve üslubunda nefret kusmaktır
dakadukaları dakadukacıya gödüren dodoşdur.
senin, benim gibi insandır.
şapkaya da şabka demiyorsa dümbüktür. diyorsa problemlidir. türkçeye gayet uyumlu bir şekilde çevrilmesine rağmen orjinalini kullanıp artistlik yapma peşindedir.

- arkadaşlarla sukuba dayvinge gitmiştik kanka. sonra akşam kızlarla alem yabtık. bi götürmüşüm redbol vodkaları hatırlamıyorum kaj tane ijtim. sonra sabah arkadaş sordu, "şabkan nerde" diye. cevab veremedim tabi.
+ aferin selami..
- abi bana selami deme boss de.
+ adkımı ver ordan ben gidiyorum.
sağa sola özenip vodka diyince toplum içinde level atlayıp, alemciliğe geçiş yaptığını sanan saçma insan modelidir. sinir bozar, uyuz eder. zaten vodka diyorsa daha nice kelimeler vardır bunun lugatında. kafa yapısı da bozuktur. sürekli alemci izlenimi bırakmaya çalışır. bunu eylemlerinden ziyade sözleriyle yapmaya çalışır. sürekli anlatır "orda vodka içtik, ordan çıktık buraya gittik, orda ona çaktım, şurda bunu yedim" tarzı. ama aslında iç dünyasıda küçücük bir eziktir o. belki ömrü hayatından ilk kez bu tip aktivitelerin içine dahil olmuştur. dolayısıyla yılların verdiği ezikliği konuşarak boşaltmaya çalışır içinden. ama gelin görünki eziklik bir virüstür ve ne kadar kusarsanız kusun içinizde mayalanarak çoğalmaya devam edecektir. bu tip ufak kelimeler bize kişinin eziklik cetvelinde hangi aşamada olduğunu hakkında bilgi verir.