(bkz: #8147579) girmiş olduğu bu entryle kendime benzettiğim, daha sonra diğer yazdıklarını okuduğum ve helal olsun dediğim güzide yazar dostumuz.
askere gitmiş, burnu bile kanamadan gelsin, allah yardımcısı olsun.
ben adamı bir tanırım öyle böyle değil yazarı...
hayırlı teskereler dilediğim yazardır.
ustalığı yalova' ya çıkmış denizlerin fatihi yazardır.
337. dönemde askere gidecek olan; aman tertip can tertip, hasrete katlan tertip, bugünler gelir geçer, düşünme aslan tertip şarkısını armağan etmek istediğim o şimdi bahriyeli yazarıdır.

(bkz: hayırlı tezkereler)
2 sene önce acemiliğimi yaptığım yerde askerlik yapacak yazar. hayırlı teskereler.
(#9858482) anlamı gaffa ziken başka yer değil.. topuklamana gerek yok *
(bkz: hem zeki hem yakışıklı hem sadık hem fedakar erkek/#9948777)

kızlar koşun!
avare stilinin öncülerinden olup dere tepe düz mantığıyla gezdiği görülmüştür. en son kızılay' da votkasını yudumlarken biri beyaz, biri de sarışın iki erkeğin tacizine uğramış olan, kendisine sepet sepet erik hediye etmeyi kendime bir vafize olarak bildiğim, gözümsün yazarıdır.**

[http://fizy.com/#s/1ai2b4]
git kendin al demek istediğim yazar. böyle nick mi olur ?emir verecek kadar rütbeliyseniz sözlükten gidiniz burada herkes eşittir.
isimleri karıştıran yazar.*
Takip edilesi entryleriyle kimi zaman beni güldüren yazardır.
Nicki yeşil tuzlu erik aşermeme sebep olan yazardır.
(bkz: Saygı ve sevgiler kendisine)...
sözlükte anlaşacağım yazarlardan.. ahanda ilk ortak noktamız

(bkz: riverside)
sözlük ortamını iyi takip eden ve buna göre yerinde tespitler yapan yazarlardandır. takip edildiğini bilmiyordu. ilk adım ondan geldi. yazıyor ki seviliyor, seviliyor ki yazıyor yazarı. *
dusundugum entrymi calmis yazar kisisi. sonra gonlumu aldi ama benden soylemesi; bir sakizla kizlari agina dusuruyor. *
takip edilesi,okunası yazardır öyle ki beni adeta kendine çekmektedir..
en güzel duyguların insanıdır.
(bkz: nöbetçiler atımı getirin)
(#9772392) ayakta alkışladım kendisini.
Go go go...

Bı entrysini okudum yetti... Samimi sozlukcu..
tam da winamp shuffle modunda bana kırmızı gülün alı var açmışken, biri bana gelsin o da votkamla eriğimi getirin ulan.
(bkz: bira ile antep fıstığı)
(bkz: votka ile erik)
twitter adresini merak ettiğim.
baktım, gördüm, tanıştım, selamlaştım.
oyhş canımıza değsin.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar