bugün

voswos'un epey hoşuma giden modeli.

yakışıklı araba ama: http://www.benimpolom.com...ads/VW_Polo_1280x1024.jpg
rodring kalemden daha az yaktığını bi yerde okumuştum.
ispanya'da üretilen Alman malı öğrenciler için ideal olan arabadır.
fiyat performans canavarı değil. ama ikinci eli hızlı. ilk arabam 2012 polo 1.4 comfort. kendisi amacıma ulaşmamda kullandığım a noktasından b noktasına taşıma aracıdır. bundan sonraki stepler c200 blutek amg ondan sonra sen de jaguar xf ben diyim masareti ghibli. gazamız mübarek olsun.
2009 1.4 trendline satılıktır, ilgilenen varsa...
arka park sensörü(kamera falan değil düt sesi sadece) comfortline da sunulmayan araç. 450 lira opsiyon isteniyor. şaka mı lan bu. haa en boktan araçta bile 2016 da 6 airbag varken bu arabada 2 tane var. ekstrası yine binlerce lira. doğuş mu yoksa vw mi bu küçük hesapları yapan bilemedim ama yani rezalet bi durum. vw falan almam amk.
polo alacağınıza bir model düşük golf alın daha iyi yemin ederim. polo ne lan linea gibi bir şey oldu amk. tüm kiralama şirketlerinde olan ve gideceğiniz 10 dk lık yolda en az 10 kere denk geleceğiniz kadar basitleşmiş bir araç. artı bu kadar vasat özelliklere rağmen pahalı olmasındaki tek sebep ne olursa olsun satılmasıdır. bizim ne olursa olsun satın alan milletimiz oldukça daha çok kakalarlar böyle 2 airbagli arabayı 40-50 milyara. vallahi aklım almıyor lan. o paralara ne güzel araçlar var oysa.

gidip boş bir polo alcağınıza en dolu honda jazz'ı alın çok daha keyifli olur, japondan şaşmayın derim ben.
Bizim milletimize herşey müstehaktır. 2011de klimasız golfleri çatır çatır sattılar. Evet baya baya klimasız. Doğuş otomotiv milleti keriz yerine koymakta, milletimizde paşa paşa gidip bu arabaları almaktadır.
opel alın gençler.
2005 modelini kullanıyorum. Bakımlarını düzenli yaptırmama, düzgün kullanmama rağmen çok sık arıza veriyor. Artık sanayide tanıdığım baya esnaf oldu..
Bunun gti modeli cok fena bir makine.
kiralık olarak bile binmemiş, bilgeliği egosundan menkul zevatın çamur atınca âdetâ übermensch olacağına yarı bilinçaltısal inançla yerdiği mâliyet-fayda oranı; hülâsa sürüş keyfi rasyosu muhteşem araç. 2015 1.2 dsg bluemotion olanından ilhamla söylüyorum.
fazlasıyla pahalı araba. overrated'in anasıdır bu araba ülkemizde.

kia ile dacia da araba yapıyor ama dacia bildiğin ucuz olması için üretilen bir alt marka kia ise k900 gibi bir model ile bir çok insanın dibini düşürecek bir marka öncelikle otomotiv dünyasından bi'haber olup da dacia ve kia'yı aynı kefeye koyanları bir kenara ayırıp söylediklerine sivrisinek vızıltısı muamelesi yapalım.

75.000 km'dir kia kullanıcısıyım araba daha tık demedi. ne malzemelerinde bir sıkıntı var ne yürüyen aksamında. bakımlarını düzenli yaptırıyorum onun dışında masrafı yok. tonlarca ağırlıktaki araba 1.6 dizel motorla muadili olan tok kapı seslerinin eline rahatlıkla verebilecek kapasitede üstelik.

şimdi gidip bu kia marka arabaya (zamanında) 50.000 tl vermek yerine aynı paraya çük kadar polo ya da 75.000 tl'ye golf alsaydım ben de çıkıp diğer markalara overrated der dacia ile kia'yı aynı kategoride değerlendirir, renault ve toyota gibi (ki ikisi çok ayrı yerlerdedir. bir kere toyota sorunsuzluk ve teknoloji konusunda uzman; renault ise motor verimliliği konusunda oldukça başarılı) iki markaya "ölüsü bile para ediyor yea" deme gafletinde bulunabilirdim. eee kolay değil tabi hiç metreküp iç hacme sahip bir arabanın boşuna 50.000 tl bayılmak.
Kia rio kullanıcısı olarak çok memnunum parasının hakkını vermektedir polo kadar pahalı değildir ve fiyata göre lükstür büyüklüğünü konuşmaya bile gerek yok.
2016 model ikinci eli 60 bin tl olan araç. ve bu 60 bin tl lik araçta bir dijital klima bile yok. polo'yu 60 bin lerde görecekmiydik. hayırlısı olsun.
sürüş keyfi oldukça iyi olan araç. nokta.
bi aralar otopark comda çekilen "panpalar" konulu videoda "polo şeker çocuk arabası" diye tabir edilen, ne zaman aklıma gelse güldüğüm, kısa boylu cılız, ortamlarda ezilen bir tipi olan araba.
krediyle alınmış bayan memur arabası.
sonunda parasına yakışır bir kasa yapılmış, fena olmamış.
Arkadan ayni 116 olmus. Sacmalik amk.
Hala bu arabaya 40-50 milyar bayılıp çatır çutur alıyorlar. Araçta dijital klima bile yok ve 2 airbag var. Almayın yahu. Bmw 116 alın daha iyi. Ya da gidin Japon araçlarına bir göz atın. O fiyatlarda çok daha dolu ve konforlu araçlar var.
Bu bildiğiniz golf olmuş hızlı gecse önünüzden farketmezsiniz ne model olduğunu.
türkiye'de golf diye satarlar bunu. biz de oooo diye bayıla bayıla alırız.
(bkz: tok kapı sesi)
Ben fabia diyorum hala. 1.0 motorlu al bitane tak lpg bin mis.