bugün

10 yaşında çocuk tarafından staddan alınmıştır.
son 10 yıldır türk futbolunun tüm pislik olaylarının baş rolünde olup, bu akşam bana küfür ettiler yaaa diyerek stadı terkeden çok karakterli kaleci, yersen.
Normal şartlarda 2 ay ile 1 yıl arasında maçlardan men cezası alması gereken futbolcudur.
görsel
Ama biliyoruz ki şike çetesinin yönettiği federasyon maçı galip bitirirsek maç primini de ödeyecektir.
Ahlaksız kaleci. Derhal ülkeyi terk etmeli. Abartmıyorum.
'Milli takım taraftarı, klüp taraftarlığı yapmasın.. niye küfrediyorlar volkana :(('

bana göre en tarafsız hareket bu adama küfür etmek, dini, ırkı, klübü yok bu volkan nefretinin, adamdan herkes hatta kendi taraftarlarının büyük kısmı bile nefret ediyor, bence volkan nefreti bu toplumu birleştirebilir. Milli takım taraftarını bile oluşturacak güç bu olabilir. umarım her milli maça sırf küfür edilmesi için çağırılır, kabenin etrafında dönmek gibi bir rituele dönüşür volkan'a küfür etmek.

Edit: her küfüre tamamım ama karısına laf uzatmanın hiç anlamı yok, direk adama küfredin, neyinize yetmiyor? *
Vay arkadaş. Stadı terkedip taksi ile eve gitmiş.
görsel
bir daha milli takıma alınmaması gereken insan.ne olursa olsun kimse milli takımda böyle hallere giremez.
Ağır kekodur.

Yha bi kere milli takımın oyuncusu ama küfrediliyo ondan küstü yazıq yha diyenlerde kekodur.

Ulan niye başkası değil de volkan bu kadar tepki görüyor? Hiç düşündün mü?

Adam gıcıklığın ete kemiğe bürünmüş hali lan. Küfretmişler ki az bile bi tepki sergilemişler. Bu kafayla giderse yarın öbürgün kendi taraftarı da linç eder zaten.
Vakti zamanında Eto o sahayı terkederken kimse eleştirmemişti diye bir yorum okudum Twitter da.
Ayrıca anında anket açılmış hakkında, Volkan haklı mı, haksız mı diye.

Buyrun linki: http://www.soruyorum.com.tr/sc/Q0Fh
amasyaspor taraftarının bile söve söve stadı terk ettirdiği şahıs. yahu galatasaray ile trabzonspor taraftarını geçtik, amasyaspor taraftarı bile sövüyor volkan'a! volkan bazı şeyleri kendisinde aramalı! bu arada yönetmelikte stadı veya müsabakayı terk eden oyuncuya biçilen cezayı tff verecek mi bakalım?
beşer olarak profesyonel bir futbolcudan insani durumlara karşılık da yine profesyonel bir şekilde karşılık vermesini beklemek bir hak olsa da bu beklentinizin boşa çıkması bu akşam kazakistan maçı öncesi volkan'ın maça çıkmayı reddetmesi gibi kuvvetle muhtemeldir.

şimdi benim asıl eklemek istediğim, herkese hak ettiği gibi davranılır. volkan'a da sanırsam amasyaspor formalı biri anladığı dilden seslenmiş.

yakışır.

ekleme: amasyasporlu ben yapmadım, başkaları yaptı diye beyaz tv'ye açıklamada bulundu. her kimse artık yapanlar. fikirlerim aynen geçerli.
taraftarın maç öncesinde yaptığı hataya başka bir hatayla cevap vererek artık milli takımda suyunu tamamen ısıtmış olan kalecidir. be yöneticilerin yerinde olsam, formasına ihanet edeni bir daha asla takıma almam. kendisi kadar iyi kalecilerimiz var, ona gerek yok artık.
1 yıla kadar ceza alacak kişi. Fenere de cezayı kitledi. Geçmiş olsun.

Edit: kurallara göre ceza alması gereken kişi. Alacak mı bilemeyiz.
Bir daha milli takıma alınmaması gereken kaleci. Ne demek maç öncesi stadı terk etmek. Çocuk gibi küstüm oynamıyorum tripleri falan. Oldu olacak, topu da kucağına alıp, oynatmıyorum lan deseydin.
yeni türkiye de ceza alacağını düşünenler var. ilginç.
kaldı ki aynı volkan 2 hafta önce demba ya küfür etmişti sebepsiz.
Milli maçta volkan'ı yuhalayanlar vatan sevgisinden bir parça nasiplenmeyen "şuursuz" varlıklardır. Yoklukları bu millet için daha makbuldür.
https://vine.co/v/O5IOWZ3E6Bq
yanına emre belözoğlu'nu alıp ali sami yen'e geri dönen şahıs. hayrola, kavgaya adam mı toplamaya kalkmış da bulamamış volkan?
kanı bozuklar yüzünden ağır küfürlere maruz kalmış adam gibi adam. siktirin gidin lan. sizin gibi orospu çocukları desteklemesin zaten milli takımı. gidin otunuzu çekin, aranızda adam bıçaklayın siz amk torbacıları.
edilen küfürlerden dolayı türkiye- kazakistan maçına başlamadan stadı terk etmiş; henüz ilk yarı dahi bitmeden büyük ağabeyi emre belözoğlu ile tekrar stada dönmüş milli takımı zerre kadar hak etmeyen, sorumsuz. ne diye terk ediyosun, ne diye geri dönüyosun? tam emre gibi dönüp taraftara ana avrat sövmedi en azından çıkıp gitti kendine karakterinin(!) bir gereği olarak diyordum ki, gitmiş onu da almış gelmiş.

edilen küfürler, yapılan tezahuratlar galatasaraylılıkla- fenerbahçelilikle alakalı değil kesinlikle. zira milli takımda oynayan diğer fenerlilere herhangi bir ses seda çıkmıyor. tümüyle volkanla alakalı, siktirolup gitsin diyeydi. siktiroldu, gitti.

ha bir de; böyle adam toplama işleri felan olacaksa alsın yanına gökhan töreyi. lazım olur.
Anonim çocukları tarafından eleştirilen topçu.
Hepinizin anasını volkan kovalasin amk.
istanbul takımlarıyla hiç bir alakam yok ama şu adama yapılanlar orospu çocukluğundan başka bir şey değil. Bakıyorsun Milli takımın tamamı sıçıp sıvıyor sadece bu adam küfür yiyor. Volkana söven ne kadar kahpe varsa belalarını sikeyim.

https://vine.co/v/O5IOWZ3E6Bq

Adamın dibi dibi
futbol hayatında ilk defa protesto yemiş futbolcudur! şu ana kadar oynadığı maçlar da seyirciler ayağın da sallayıp ninni söylüyordu.
sadece şikeci taraftarının savunduğu vatandaş. kendisi taraftara ana avrat küfür ederken bir şey yok değil mi?!
yapılan hakaretler kimine göre yanlış, kimine göre doğrudur fakat gitmemesi gerekirdi. sahada kalıp cevabını sahada verebilirdi. ama ülke olarak sevmiyoruz kendisini bu gerÇek.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar